Başkan Yardımcısından Cumhurbaşkanına Şok Hakaret

Başkan Yardımcısından Cumhurbaşkanına Şok Hakaret

Yayınlama: 25.02.2016
380
A+
A-

 

Başkan Yardımcısından Cumhurbaşkanına Şok Hakaret

 

Tekirdağ Yeni Gündem Gazetesinin haberine göre ; Muratlı Belediye Başkan Yardımcısı Güler Aktaş Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a sosyal medya hesabından ağır hakaretlerde bulundu. Aktaş,Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın iki polis arasından kelepçeli şekilde gösteren üzerinde 'Kurban olduğum Allahım bize bu günleri nasip eyle' yorumu olan fotomontaj fotoğrafı paylaştı.

 

 

BİMER'E ŞİKAYET ETTİLER


Muratlı Belediye Başkan Yardımcısı Güler Aktaş'ın sosyal medya hesabında hakarete varan paylaşımları Muratlıları isyan ettirdi. Aktaş'ın paylaşımlarından rahatsız olan Muratlılar durumu BİMER'e bildirdi.


CUMHURBAŞKANINA FOTOMONTAJLI HAKARET


Paylaşımlarında sınır tanımayan Aktaş, gelen tepkiler üzerine bazı paylaşımlarını silmek zorunda kaldı. Fotomontaj fotoğraflarla Cumhurbaşkanı Erdoğan'a hakaret eden Aktaş, bir paylaşımında ise hem Cumhurbaşkanı Erdoğan'a hem de Başbakan Ahmet Davutoğlu'na lanet okudu.

 


CUMHURBAŞKANINA HIRSIZLIK İTHAMI


Paylaşımlarında kantarın topuzunu iyice kaçıran Aktaş, bir paylaşımında ise cumhurbaşkanına 'Usta Hırsız' yakıştırması yaptı. Bir fotoğraf paylaşan Aktaş, 'Acemi: cüzdenını ver yoksa keserim, tecrübeli: kımıldamayın bu bir banka soygunu, Erdoğan'ın fotoğrafının altına da ise usta: sevgili din kaydeşim, yazan bir paylaşımı sayfasında paylaştı.

 


HERGÜN ERDOĞAN ALEYHİNE PAYLAŞIM


Neredeyse hergün Cumhurbaşkanı Erdoğan hakkında paylaşımlarda bulunan Aktaş, bir başka paylaşımda ise Erdoğan'ın namaz kılanların üzerinde sırtında dolar çantası ile yürürken bir resmini paylaştı.


'ACİLEN GÖREVDEN ALINSIN'


Cumhurbaşkanı Erdoğan'a gönül vermiş Muratlılar bu duruma isyan etti. Devletin başındaki isme bu denli hakaretlerin yapılamayacağını söyleyen Muratlılar, Başkan Nebi Tepe'nin acilen Aktaş'ı görevden alması gerektiğini kaydetti.  Bazı duyarlı vatandaşlar ise duruma isyan ederek BİMER'e şikayette bulundu.