AK Parti İl Yönetimi Basınla Tanıştı

AK Parti İl Yönetimi Basınla Tanıştı

Yayınlama: 08.09.2016
304
A+
A-

 

AK Parti İl Yönetimi Basınla Tanıştı


Göreve atandıktan sonra İl Yönetim Kurulunu ve İl Yürütme Kurulu üyelerini belirleyen AK Parti Tekirdağ İl Başkanı Cüneyt Yüksel Basın Mensupları ile bir araya geldi.

 

 


Erdoğan Orhan Kongre Merkezinde gerçekleşen basın toplantısına AK Parti Milletvekilleri Mustafa Yel ve Metin Akgün'ün yanı sıra İl Başkanı Cüneyt Yüksel, İl Kadın Kolları Başkanı Nesibe Ünal, AK Parti İl Gençlik Kolları Başkanı Cem Karaca ve İl Yönetim Kurulu üyeleri katıldı. Toplantı'da açılış konuşmasını gerçekleştiren il başkanı Cüneyt Yüksel her kesimi kucakladıkları bir yönetim kurulu oluşturduklarını belirtti.


11 İLÇEDEN OLUŞAN BİR İL YÖNETİMİ


Basın toplantısında İl Yönetim Kurulu üyelerini tanıtan il başkanı Cüneyt Yüksel: '' Herk kesimden arkadaşımız 11 ilçeden de il yönetim kurulu üyemiz var. Bu bir ilk genel olarak ilçelere çok ağırlık verilmiyordu. Bunun bir avantajı olacak onu da belirteyim. Çorlu'da bir organizasyon yaptığımız da hem teşkilatımız hem de il yönetimimiz kalabalık bir şekilde organizasyona dahil oluyoruz. Hem ilçe bazında hem il bazında sorunları değerlendirebiliyoruz bu çok önemli. Şunu söyleyebilirim aramızda %40'a yakın yeni simalar var. Yeni arkadaşlarımızın da bakış açılarından yararlanmak istiyoruz açıkçası. Partiyi biraz daha kucaklayan biraz daha açan bir hale getirmek istedik. Eskilerden aldığımız güç ile yeni yüzler aramıza kattık.'' diyerek konuştu.

 

 


Yüksel'in ardından Milletvekilleri Metin Akgün ve Mustafa Yel yeni il başkanı Yüksel'e başarılar dilediler. İl Yürütme Kurulu üyelerinin kendilerini tanıtmasının ardından toplantı soru cevap şekilde devam ederek son buldu.