Hasarlı Yollar Tespit Ediliyor

Hasarlı Yollar Tespit Ediliyor

Yayınlama: 18.08.2014
209
A+
A-

 

Hasarlı Yollar Tespit Ediliyor

 

Süleymanpaşa Belediye Başkan Yardımcısı Telat Akköse, şehrimizin yaşadığı yoğun yağışlar sonrası bozulan yolları yerinde inceledi.


100. Yıl Mahallesi’nde incelemeler de bulunan Başkan Yardımcısı Akköse’ye 100. Yıl Mahalle Muhtarı Ali Rıza Açıkgöz’de eşlik ederken, önceden tespit edilen yerler gezilerek bir an önce yapım çalışmalarının başlaması için gerekli notlar alındı. 100. Yıl Mahallesi’nin ardından Çınarlı Mahallesi’ne geçen Süleymanpaşa Belediye Başkan Yardımcısı Telat Akköse, Çınarlı Mahalle Muhtarı Ümit Çalışkan ve Çınarlı Mahallesi eski muhtarından bilgi alırken yaklaşık bir saat boyunca keşif gezisinde bulunularak sorunlu yollar incelendi.


100. Yıl ve Çınarlı Mahalleleri incelemelerinin ardından açıklamalarda bulunan Telat Akköse, “Geçtiğimiz gün Süleymanpaşa Belediye Başkanı Ekrem Eşkinat’ın verdiği talimat üzerine hasarlı yollarımızda tespitlerimiz sürüyor. Bu doğrultuda yapılacak çalışmalar öncesi mahalle muhtarlarımızla birlikte keşif ve tespit çalışmalarımı yapıyoruz. En kısa zamanda yol yapım çalışmalarına başlayarak şehrimizi ve vatandaşlarımızı bu sıkıntıdan kurtaracağız” ifadelerini kullandı.