AK Parti’den Belediyeye Rap’li Eleştiri

AK Parti’den Belediyeye Rap’li Eleştiri

Yayınlama: 25.04.2015
163
A+
A-

 

AK Parti’den Belediyeye Rap’li Eleştiri

 

 

AK Parti Tekirdağ ‘rap şarkısıyla’ büyükşehir ve Süleymanpaşa belediyelerini eleştiri yağmuruna tuttu.

 

<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/YcihHYvj-b8" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

 

AK Parti Tekirdağ İl Başkanlığı sosyal medyada paylaştığı Rap şarkısıyla gündeme oturdu. ‘Busesleralkıstangür-YeniTürkiyeYeniTekirdağ’ başlığıyla sosyal medyada yayılan parçada Milletvekili Adayların Tanıtımı da yer alıyor. Rap şarkısı özellikle gençler arasında çok büyük bir ilgiyle karşılanırken, şarkının sözleri de dikkat çekecek türden. Özellikle geçtiğimiz günlerde Büyükşehir Belediye Başkanı ve Süleymanpaşa Belediye Başkanının Ak Partililere yaptığı eleştirilere, Ak Parti rap şarkısıyla cevap verildiği görülüyor.


‘Oylar geçen senede kalır, vaadin arkası puslu bulutlar’ sözleriyle Belediye’nin vaadlerini gerçekleştirmemesine eleştiri yapılan parçada, Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak için halkının sorunlarını çözememekle, Süleymanpaşa Belediye Başkanı Ekrem Eşkinat için de ‘konuşuyor, buraları köy ediyor’ cümleleriyle eleştiriliyor. Ayrıca şarkı seçim çalışmalarında çok etkili olacağına benziyor. Yeni Türkiye, Yeni Tekirdağ sloganının kullanıldığı parçada Büyükşehir’e yakışan hizmetin verilmesi gerektiği vurgulanırken, Ak Parti’nin seçimler için büyük bir heyecanla çalışması da vurgulanıyor.