Çerkezköy İlçe Kongresinde Korkulan Olmadı

Çerkezköy İlçe Kongresinde Korkulan Olmadı

Yayınlama: 08.12.2014
327
A+
A-


Çerkezköy İlçe Kongresinde Korkulan Olmadı

 

AK Parti Çerkezköy İlçe Teşkilatı’nın 5.Olağan Kongresi’nde Abdullah Öge’nin başkan adaylığındaki beyaz liste ile Mehmet Can Danyeli’nin başkan adaylığındaki sarı listesi yarıştı. Abdullah Öge, 259 geçerli oyun 179’unu alarak AK Parti Çerkezköy İlçe Başkanlığına seçildi.

 

Olaylı geçmesi beklenen AK Parti Çerkezköy İlçe Teşkilatı’nın 5.Olağan Kongresi dün coşkulu bir katılımla gerçekleşti.Kongreden bir kaç gün önce ortamın gerilmesinden dolayı olaylı geçmesi beklenen kongrede korkulan olmadı.

 

ÖĞE “ÖRNEK BİR KONGRE OLDU”

 

Seçim sonuçlarının ardından teşekkür konuşması yapan AK Parti Çerkezköy İlçe Başkanı Abdullah Öğe, demokratik yarış içerisinde her iki adayın da seviye ve nezaketini koruduğunu vurgulayarak, “Mehmet Can Danyeli’yi, yapacağımız siyasi çalışmalarda hep yanımızda görmek istiyoruz” diye konuştu.

 

İLK TEBRİK DANYELİ’DEN

 

Öğe’yi tebrik eden ilk isim olan Danyeli de, delegenin kararına saygı duyduklarını belirterek “Abdullah Öğe, bu görevi layıkıyla yapacaktır. Biz de sonuna kadar, yanında olacağız. Bugün burada elini ilk kaldıran ben olmak istedim.” diye konuştu.