Çınarlı Mahallesi Esnafları İle Bir Araya Geldi

Çınarlı Mahallesi Esnafları İle Bir Araya Geldi
REKLAM ALANI
Yayınlama: 14.12.2021
613
A+
A-

Süleymanpaşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel, Gönül Belediyeciliği hizmet anlayışını Süleymanpaşa’da ilmek ilmek işliyor. Her gün sahada olan ve belediyenin çalışmalarını yerinde değerlendiren Yüksel, mahalle mahalle dolaşarak vatandaşın nabzını yakından tutuyor.

Bir yandan esnafla istişare toplantıları düzenleyen Yüksel, diğer yandan sokaktaki vatandaşla da sık sık bir araya gelerek şehrin sorunlarını birinci elden tespit ediyor, talepleri dinliyor, belediyenin proje, yatırım ve hizmetlerini paylaşıyor.

Çınarlı Mahallesi’nde ziyaretler gerçekleştiren Yüksel hem vatandaşlarla sohbet etti, hem Tepe Değirmenler Mevkii’ndeki esnafla bir araya geldi. Çınarlı Mahallesi ziyareti ile ilgili açıklamada bulunan Başkan Yüksel, “Çınarlı mahallemizi ziyaret ederek, Tepe Değirmenleri mevkiindeki esnafımızla ve kıymetli hemşerilerimizle bir araya geldik. Sohbet ederek fikir alışverişinde bulunduğumuz hemşerilerimizin şimdiden yeni yılını kutlayarak; sağlık, mutluluk, huzur ve bol kazançlı bir yıl geçirmeleri temennisinde bulunduk. Bu vesileyle Süleymanpaşa’da yaşayan tüm hemşerilerimizin yeni yıllarını da şimdiden kutluyor, hayırlara vesile olmasını dilerim,” diye konuştu.

REKLAM ALANI