Gökhan Metiner; ‘İYİ Parti İktidarı Yakın’

İYİ Parti Tekirdağ İl Başkanı Gökhan Metiner, Milletvekilliği aday adaylığı süreci ile ilgili açıklamalarda bulundu.

Gökhan Metiner; ‘İYİ Parti İktidarı Yakın’
REKLAM ALANI
Yayınlama: 17.03.2023
186
A+
A-

İYİ Parti Tekirdağ İl Başkanı Gökhan Metiner, Milletvekilliği aday adaylığı süreci ile ilgili açıklamalarda bulundu.

İYİ Parti Tekirdağ İl Başkanı Gökhan Metiner, İYİ Parti iktidarının çok yakın olduğunun göründüğünü belirttiği açıklamasında, şuana kadar il başkanlığına 40 kişinin aday adaylığı başvurusunda bulunduğunu belirtti.

TEKİRDAĞ’DA VE TÜRKİYE’DE İYİ PARTİ İKTİDARI GELİYOR

Aday adaylığı başvuru sürecinin hareketli bir şekilde geçtiğinin altını çizen İYİ Parti İl Başkanı Gökhan Metiner; ‘’Biliyorsunuz, bizim 15 -22 Mart tarihleri arasında Aday Adaylığı başvurularımız başladı. 8 Nisan’da da listelerimiz kesinleşecek. Bugün itibarı ile Milletvekilliği için başvuruda bulunan aday adayımız yaklaşık 40 kişi. Bunun en güzel tarafı da ben size söyleyeyim kadınlar hareketi olarak başlayan partimizin karşılığı olarak neredeyse bu 40 aday adayımızın içerisinde 18 tanesi kadın adayımız. Her ilçeden aday adayımız var ve artarak devam ediyor. Ben herkesi cesurlar hareketine katılmaya davet ediyorum,Tekirdağ’da ve Türkiye’de İYİ Partinin iktidarı geliyor diyebilirim.’’dedi.

İYİ PARTİ HER ZAMAN DEMOKRASİ ŞÖLENİ YAŞATIYOR

İYİ Parti’nin demokrasiyi savunduğunun altını çizen Metiner; ‘’Bizim biliyorsunuz ki demokrasi şöleni yaşatıyor İYİ parti, hem Tekirdağ’da hem Türkiye’de. Her kongremiz çok adaylı oldu. Buradan yola çıkarak sayın genel başkanımıza genel idare kurulumuz yetkiyi verdi. Sayın genel başkanımızın taktirleri ile özellikle büyükşehirlerimizde temayül veya ön seçim yapılacak. Bunun usulünü de sayın genel başkanımız belirleyecek ama biz demokrasiye inancımız sonsuz olduğu için tüm üyelerimizle ön seçim veya temayül yoklaması yaparak vekil adaylarımızı belirleyeceğiz. Ondan sonra hep beraber yürüyeceğiz.’’ İfadelerini kullandı.

HERKES İYİ PARTİYİ KONUŞUYOR

İYİ Partinin iktidara yürüdüğünü yazılanlara bakarak anlaşılabileceğini belirten İYİ Parti İl Başkanı Gökhan Metiner; ‘’Bu seçime İYİ partide ki ilgiyi son bir aydır sadece ve sadece sosyal medyada, yerel basında İYİ Parti ile ilgili konuşulanlardan, yazılanlardan anlayabilirsiniz. Diğer partiler ile ilgili hiçbir haber çıkmazken, herkes net bir şekilde İYİ Partiyi konuştu. Bunun nedeni de sadece şudur, İYİ partiyi yerel de ve genelde hem Tekirdağ’da hem ülkemde iktidarımız çok yakındır, çünkü ivmesi ciddi bir şekilde yükselen tek partidir.’’ Diyerek sözlerini noktaladı.

REKLAM ALANI