Hekimlerden 70’ler Müzik Şöleni

Hekimlerden 70’ler Müzik Şöleni

Yayınlama: 23.01.2015
164
A+
A-

 

Hekimlerden 70'ler Müzik Şöleni

 

Tekirdağ Tabip Odası’nın düzenlediği ve müziğe gönül verenlerin bir araya geldiği “70’lerde Türkçe Pop”Konseri, Çorlu Belediyesi Memduh Şevket Esendal Sahnesi’nde gerçekleştirildi.

 

Konsere konuk olarak İl Sağlık Müdürü Dr. Yavuz AKBULUT, Çorlu İlçe Jandarma Komutanı Serkan GÜRZSOY ile eşi, Çorlu İlçe Emniyet Müdürü Aykut EFE ile eşi ve çok sayıda hekim, sağlık çalışanı ve vatandaşlar katıldı. Büyük ilgiyle karşılanan ve salonun tamamen dolduğu konserde açılış konuşmasını yapan Tekirdağ Tabip Odası Başkanı Dr. Yücel AYAZ ‘’Moral ve motivasyonumuzu yükseltmek için etkinlik düşünürken bir meslektaşımıza Çorlu Devlet Hastanesi’nde saldırı oldu. Bundan dolayı çok üzgünüz. Şiddet eylemlerinin son bulmasını diliyoruz. Bu güzel gecede bizimle olduğunuz için sizlere teşekkür ediyorum’’ dedi.

 

Sunuculuğunu Dr. Haluk Mekik’inyaptığı ve Dr. Ercan Erel’in de baterisiyle destek verdiği gecede sahneyi paylaşan Grup Pozitifile Dr. Ömrüm KORKMAZ, Dr. Nurcihan BAŞKENT, Dr. Alper Tunga YAZICI, Dr. Erkan YAMAK 70’li yıllara damgasını vuran birbirinden güzel parçaları seslendirdikleri muhteşem sahne performanslarıyla salonu dolduranlara unutulmaz bir gece yaşattı.

 

Gecenin sonunda Tekirdağ Tabip Odası Başkanı Dr. Yücel AYAZ şarkıları seslendiren hekimlerin plaketlerini vermek üzere sahneye eşlerini davet ederken bu güzel organizasyonda desteğini esirgemeyen hekim arkadaşlarına güzel bir gece yaşattıkları için teşekkür etti.