FOTOĞRAFLARLA BAYRAMLAŞMA

FOTOĞRAFLARLA BAYRAMLAŞMA

Yayınlama: 16.10.2013
294
A+
A-

 

 

VALİ, KÜÇÜKLERİN ELLERİNİ, BÜYÜKLERİN YANAKLARINI ÖPTÜ

 

Toplu Bayramlaşmaya Yoğun İlgi


Tekirdağ Valiliği'nin 'Bayram kucaklaşmaktır' sloganı ile gerçekleştirdiği Tuğlalı Park'taki toplu bayramlaşmaya vatandaşlar ve kamu görevlileri yoğun ilgi gösterdi.Tekirdağ Valiliği'nin 'Bayram kucaklaşmaktır, gelin yakınlaşalım kucaklaşalım, bayramlaşalım' sloganı ile gerçekleştirdiği 3. toplu bayramlaşma töreni Tuğlalı Park'ta yapıldı. Törene Tekirdağ Valisi Ali Yerlikaya, Belediye Başkanı Adem Dalgıç, Ak Parti Tekirdağ Milletvekili Özlem Yemişçi, 8. Mekanize Piyade Tugay Komutanı Tuğgeneral Halil Erkek, Namık Kemal Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Osman Şimşek, İl Emniyet Müdürü Ali Yılmaz, daire müdürleri, kamu çalışanları ve 3 bin vatandaş katıldı.


Alana bayramlaşmak için gelenleri elini tek tek sıkan Vali Yerlikaya ve eşi Hatice Nur Yerlikaya, şehrin renkli simaları ile de ayaküstü sohbet etti. Bir vatandaş Vali Yerlikaya için yazdığı şiir okudu. Vali Yerlikaya, engelliler ve çocuklarla tek tek ilgilenip bazı çocukların elini öptü.


Havada Ak Parti ve Türk Bayrağı açan AK Partili paraşüt sporcusu Arslan Algül, vatandaşların üzerine havadan çiçek saçtı.Tekirdağlıların bayramını kutlayan Vali Yerlikaya, 3. bayramlaşma törenini Tuğlalı Park'ta yapıyoruz. Bu vesileyle hemşerilerimizin bayramını kutluyoruz. Sağlık sıhhat ve afiyetler diliyoruz. Allah'tan asayiş bakımında hep örnek olan ilimizin huzurunu bozmamasını diliyoruz. Bayramın kardeşliğimizi beraberliğimizi daha artırmasını diliyoruz. 76 milyon vatandaşımızın birlikte beraberlik içinde kıyamete kadar demokratik bir şekilde yaşamasını niyaz ediyorum. Gazetecilerimizin de bayramını kutluyoruz. Yılbaşına doğru basınımızda güzel gelişmeler olacak.


Tören sonrası ile alandakilere, etli pilav dağıtıldı.
 
Ruhan YALÇIN