Yüksel’den Tekirdağlılara İlk Mesaj

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından, AK Parti Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı olarak açıklanan Cüneyt Yüksel, sosyal medya hesaplarından video paylaşarak Tekirdağlılara ilk mesajını verdi. 

Yüksel’den Tekirdağlılara İlk Mesaj

Yayınlama: 18.01.2024
534
A+
A-

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından, AK Parti Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı olarak açıklanan Cüneyt Yüksel, sosyal medya hesaplarından video paylaşarak Tekirdağlılara ilk mesajını verdi.

Ankara’da AK Parti Genel Merkezi tarafından düzenlenen aday tanıtım toplantısı Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğdan tarafından eli kaldırılarak Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkan Adayı olarak ilan edilen Cüneyt Yüksel ilk mesajını sosyal medyadan verdi.

DEĞİŞİM, GELİŞİM, DÖNÜŞÜM MESAJI

AK Parti Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Cüneyt Yüksel; ”Kıymetli hemşerilerim, öncelikle her birinize sağlık, mutluluk, huzurlu güzel günler diliyorum. Bugün sizlerin duaları ve destekleri ile Tekirdağımızın geleceğini şekillendirecek bu önemli görevin tebliğ edilmesi için çok büyük heyecan ve mutluluk duyuyorum. Cumhurbaşkanımız, Genel Başkanımız sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın tensipleriyle aday olduğum Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanlığı görevi için hazırlıkları titizlikle yürüttüğümüz projeleri hayata geçirme arzusuyla an itibarı ile çalışmalarımıza bismillah diyoruz.” ifadelerini kullandı.

BAKARIZ DEĞİL, YAPARIZ BELEDİYECİLİĞİ

AK Parti Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Cüneyt Yüksel; ”Siz değerli hemşerilerimizin desteği ile inşallah ilimizin 11 ilçesinin her köşesinde birlik ve beraberlik içerisinde değişim, gelişim ve dönüşüm başlıkları altında daha güçlü ve daha güzel bir Tekirdağ için çalışacağız. Bakarız değil yaparız ilkesi ile hareket ederek bahane ve laf üretmek yerine çözüm ve proje üreten bir sosyal belediyecilik anlayışı ile bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da milletimize hizmet yolunda durmadan, yorulmadan çalışmaya devam edeceğiz.” şeklinde konuştu.

VAR GÜCÜMÜZLE ÇALIŞACAĞIZ

AK Parti Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Cüneyt Yüksel; ”Sizlerin talep ve beklentilerine en iyi şekilde cevap verecek, daima bir arada ve ortak akılla kadim şehrimizi hakettiği büyük yatırımlara ve hizmetlere kavuşturacağız. Tekirdağımızın tarımdan, sanayisine, turizmden, eğitime, sağlığından, gastronomisine, ulaşımdan, alt yapısına kadar her alanda gelişimini sağlamak ve siz değerli hemşerilerimizin yaşam kalitesini arttırmak için var gücümüzle çalışacağız.”

Kaynak: Ajans Tekirdağ