Yüceer Parti Binası Önünde Partililerle Buluştu

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Merkezi tarafından belirlenen Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Dr. Candan Yüceer, İl Başkanlığı binası önünde partililer ile bir araya geldi.

Yüceer Parti Binası Önünde Partililerle Buluştu

Yayınlama: 20.01.2024
169
A+
A-

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Merkezi tarafından belirlenen Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Dr. Candan Yüceer, İl Başkanlığı binası önünde partililer ile bir araya geldi.

Cumhuriyet Halk Partisi genel merkezi tarafından geçtiğimiz hafta adaylığı açıklanan Dr. Candan Yüceer, önce Tekirdağ İl Başkanlığı binasında İl Başkanı Şenol Özgür Taşmerdivenli’yi makamında ziyaret etti. Daha sonra Yüceer, kendisi için hazırlanan alanda partililere hitap etti.

PROGRAM 40 DAKİKA GECİKTİ

İl Başkanlığı binası önünde hazırlanan alana partililer yoğun ilgi gösterdi. 17:00’da başlayacağı belirlenen program alanın dolmasının beklenmesi üzerine 40 dakika gecikmeli başladı. CHP Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Dr. Candan Yüceer, sahnede partililere hitap etti.

PARTİ MECLİSİMİZİN TAKTİRİ İLE ADAY OLDUM

CHP Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Candan Yüceer; ‘’Öncelikle, bu vatan için canlarını seve seve feda eden aziz şehitlerimizin hatırları önünde saygıyla, minnetle, şükranla eğiliyorum. Ruhları şad olsun mekanları cennet olsun. Anons edilmeyi beklerken dediler ki ‘Candan hanım sizi hiç bu kadar heyecanlı görmemiştik’ dediler. Gerçekten çok heyecanlıyım. Çok heyecanlıyım, çok gururluyum, çünkü yıllardır sokaklarda, alanlarda, köylerde, her yerde hep beraberiz. Hep beraberiz mavi gözlü şehrimin dost insanları, acımızı, sevincimizi, umudumuzu, ekmeğimizi bölüşüyoruz. Candan Tekirdağ’ın candan insanları, kıymetli hemşerilerim, Cumhuriyet Halk Partisi ailem, sizlerin desteği ve teveccühü ile ve sayın genel başkanımız Özgür Özel’in öncülüğünde, parti meclisimizin taktiri ile Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı adayı seçilmemin gururunu ve heyecanını yaşıyorum. Sağ olun var olun.’’ Şeklinde konuştu.

YÜREKTEN TEŞEKKÜR EDİYORUM

CHP Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Candan Yüceer; ‘’ Sayın Genel Başkanımız Özgür Özel’e, Cumhuriyet Halk Partisi aileme, siz kıymetli hemşerilerime, evim, yuvam, sevdam Tekirdağıma hizmet etme görevine beni layık gördüğünüz için hepinize yürekten teşekkür ediyorum.’’ İfadelerini kullandı.

UYUM İÇERİSİNDE ÇALIŞACAĞIZ

CHP Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Candan Yüceer; ‘’Bu arada bu yolda, pusulam Tekirdağ, parolam Önce Tekirdağ oldu. Önce Tekirdağ demeyen kimseyle yol yürümedim. Tekirdağ dışında derdim olmadı. Önümüzde ki seçimde de bu büyük hizmet yarışında bayrağı değerli büyüğümüz Belediye Başkanımız Kadir Albayrak’tan devir alacağız. Örgütümüzle, partililerimizle, ilçe adaylarımızla tam uyum içerisinde destan yazmak için çok çalışacağız.’’ Diyerek sözlerini noktaladı.

CHP Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Candan Yüceer’in partililer ile bir araya gelmesi programına, Şarköy, Malkara, Çorlu ve Ergene Belediye Başkanları katılırken, Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak ve 3 İlçe Belediye Başkan Adayı programa katılmadı.

Kaynak: Ajans Tekirdağ