KENTİN TEMİZLİĞİ YENİ FİRMADA

KENTİN TEMİZLİĞİ YENİ FİRMADA

Yayınlama: 01.01.1970
271
A+
A-

 

ÇÖP TOPLAMA DA EL DEĞİŞTİ

 

Süleymanpaşa Belediyesi‘nin temizliği bir yıllığına Abayrak Temizlik şirketine ait. Edinilen bilgiye göre henüz yeterli araç ve ekipmamı bulunmayan şirketin. Zaten kötü durumda olan Tekirdağ sokaklarını nasıl temzileyeceği merak konusu oldu. 


Albayrak Hizmet Organizasyon İnş. San. Tic. Ltd. Şti Süleymanpaşa Belediyesiyle bir yıllık temizlik hizmeti sözleşmesini imzaladı. Daha önce uzun süredir temizlik işlerini yürüten firma Marmara Kent temizlik şirketi, 50 yi geçkin araç filosu ve yüzlerce çalışanı ile yürüttüğü kentin temizlik işlerini artık ihaleyi alan yeni yüklenici Albayrak Hizmet Organizasyon İnş. San. Tic. Ltd. Şti ne Pazar gününden itibaren bırakmaya hazırlanıyor.

EŞKİNAT,

Başkan Ekrem Eşkinat konuyla ilgili, “30 Kasım Pazar günü 24:00’ da eski firma Marmara Kent firmasından Abayrak firmasına devredilecek olan temizlik hizmeti Süleymanpaşalılara hayırlı olsun.  İmzalanan bir yıllık anlaşma ile Süleymanpaşa’nın temizlik işlerini alan Abayrak firmasına kolaylıklar dilerim” diye konuştu.Öte yandan ihaleyi alan firmanın mevcut ekipman ile Kentin temizlik işlerine geçişi sıkıntılı olacağı ve Tekirdağ sokaklarında çöp birikmeleri olabileceği ileri sürüldü.