Son saate kadar tatil keyfi

Son saate kadar tatil keyfi

Yayınlama: 10.07.2016
212
A+
A-

 

Tekirdağ'da son saate kadar tatil keyfi

 

Ramazan Bayramı tatilini Tekirdağ'da geçiren vatandaşlardan bir kısmı evlerine dönmek için yola çıkarken, bazılari ise denizin ve güneşin tadını son saatlere kadar çıkarmya devam etti.


Dokuz günlük Bayram tatili amacıyla, Tekirdağ'ın Kumbağ, Şarköy ve Uçmakdere plajlarına gelen vatandaşlardan bazıları tatilin son günü olan pazar günü evlerine dönmek için otomobilleri ile yola çıkarken, bazı vatandaşlar da son ana kadar tatillerine devam ettiler. Özellikle Tekirdağ'ın Süleymanpaşa ilçesine bağlı tatil beldesi Kumbağ'da plajlar hala oldukça kalabalık olduğu dikkatlerden kaçmadı. 

 
 
İstanbuldan ailesi ile Tekirdağ'a gelen Ahmet Yılmaz: Kumsalda güneşlenmeye devam ediyoruz. Tatil güzeldi. Burasıda güzel ancak tatil süresince çok fazla insan burayı tercihetti. Bazıları kumların üzerinde konakladı. Konaklama alanları yetersiz. Bizde mecburen son günde olsa tatilin tadını çıkarmaya devam ediyoruz. Sonuçta döneceğimiz yer yakın. İstanbul'a gideceğiz ve gece yola çıkmayı planlıyoruz diye konuştu.


Öte yandan, tatilin son günü olan pazar günü yaşanacak yoğunluğa karşı trafik ekipleri geçiş güzergahlarında önlem aldı.