Ülkü Ocaklarında Bayrak Değişimi

Ülkü Ocaklarında Bayrak Değişimi

Yayınlama: 08.03.2016
417
A+
A-

 

Ülkü Ocaklarında Bayrak Değişimi


Geçtiğimiz günlerde Ülkü Ocakları Genel Başkanı Olcay Kılavuz Trakya turuna çıktı. Edirne'den başlayan Trakya turu Kırklareli ilinin ardından Tekirdağ Ülkü ocaklarında son buldu.

 


Edirne, Kırklareli ve Tekirdağ'da ülkü ocakları ile bir araya gelen Ülkü Ocakları Genel Başkanı Olcay Kılavuz tek tek illerin sorunlarını dinledi. Akşam geç saatlere kadar süren Trakya turu Tekirdağ Ülkü ocaklarında son buldu. Tekirdağ Ülkü ocakları ziyareti esnasında bayrak değişimi gerçekleştirilirken 2 yıldır Tekirdağ Ülkü Ocakları başkanlığını başarılı bir şekilde yürüten Hakkı Açıkgöz bayrağı Bahadır Altınışık'a teslim etti. Devir teslimi Ülkü Ocakları Genel Başkanı Olcay Kılavuz gerçekleştirirken iki yıl boyunca görevini başarı ile yerine getiren Hakkı Açıkgöz'e teşekkür etti.

 


''BAYRAĞI YERE DÜŞÜRMEYECEĞİZ ''


Devir teslimin ardından konuşan Ülkü Ocakları Tekirdağ İl Başkanı Bahadır Altınışık;  ''Öncelikle şahsımı bu göreve layık gören ve takdir buyuran Genel Başkanım Olcay kılavuz beye siz değerli dava arkadaşlarım huzurunda teşekkür ve saygılarımı sunarım. Önemli olan cennet mekan Başbuğumuz Alparslan Türkeş'inde ifade ettiği gibi, bayrağı yere düşürmemek,lekelememek kirletmemektir, Görevi devir aldığım Hakkı başkanıma bugüne kadar vermiş olduğu emekleri için teşekkür ve şükranlarımı sunarım. Bundan sonrada her daim kola kola olacağımızdan kimsenin şüphesi olmasın'' diyerek konuşmasını noktaladı.