Alparslan Çelik’e Türkmen Dağından destek mektubu

Alparslan Çelik’e Türkmen Dağından destek mektubu

Yayınlama: 28.06.2016
1.831
A+
A-

 

Alparslan Çelik'e Türkmen Dağından destek mektubu


Türkmen Dağında uzun süredir Esed güçlerine karşı mücadele veren, Sahil Tümen Mücahitlerinden ve silah arkadaşlarından, İzmir'de çıktığı mahkemede tahliye haberi gelen Tümen komutanı Alparslan Çelik'e destek mektubu geldi.

 

 


Mektup da, Alparslan Çelik'in yeniden Türkmen Dağına gelerek Tümen komutanı olarak mücadele etmesini sabırsızlıkla beklediklerini ifade eden, Grup adına mektubu kaleme alan Emrah Ç. Şu ifadeleri kullandı:Bizler Türkmen Dağı'nın Türk Mücahid'leriyiz. Bugün Komutanımız Alparslan CELIK'in İzmır Adliyesinde mahkemesi görülmüş olup mahkeme hakimi tarafından tahliye olma haberini büyük bır mulutluluk için almış bulunmaktayız.


Bizler ALLAH yolunda İSLAM Sancağı'nın varolma Mücadelesi için yola çıkmış Türk Devleti'nin gönüllü Türk Mücahid'leriyiz. Bizim Devletimize ve Milletimize güvenimiz her zaman tamdı. Hiç bir şekilde Devleti'mizin aldığı kararı sorgulamak gibi hatada bulunmadık. Devletimizin aldıgı kararı herzaman direk uygulamak düşer bizlere.


Türkmen Dağı Türkiye'nin 2. Çanakkalesidir diye sahiplendigimiz Dava'mız, suan yoğun çatışmalar altında devam etmektedir. Böyle zor günlerde Komutanımızın tekrar aramızda olacagı ihtimali bızlere güc ve umut vermektedır. Biz İnanmış Türk Evlatları olarak bilinmeliki, isteriz ki, Devletımızın kararı ne olursa olsun biz Devleti Aliye'ye bağlı kaldık ve kalmayada devam edeceğiz. Kanımız aksada zafer İSLAM'ındır diye haykırdıgımız kutlu dava'mızdan mucadelemızden asla vazgecmiceğiz.


Türk halkı'nın da bilmesini isteriz ki, Türk Devleti Mazlum Suriye halkının her zaman yanında olmuşdur. Bızzat gözümüzle şahid olduk ve yemin ederiz. ALLAH İnanan'larladır . Dava'mız bir , ALLAH birdir. Selam ve dua ile..

 

Türkmen Dağı 2.Sahil Tümeni Türk Mücahidileri: Emrah Ç.