Tekirdağ Ticaretinin Önünü Açacağız !

Tekirdağ Ticaretinin Önünü Açacağız !

Yayınlama: 30.09.2016
201
A+
A-

 

Tekirdağ Ticaretinin Önünü Açacağız !


Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Başkanlığına adaylığını açıklayan Tekirdağlı iş adamı Mustafa Yurdanur, “Tekirdağ'da şuanda ticaretin önü tıkanmış vaziyette. İnşallah görevi aldığımızda ticaretin önünü açacağım. 1 kişi de çalıştırsa bin kişi de çalıştırsa tüccarımın da, iş adamının da yanında dimdik duracağım. ''dedi.

 

 


Yurdanurlar Çiftlik’te basın mensupları ile bir araya gelen Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Başkan adayı Mustafa Yurdanur, Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Başkanlığına aday olduğunu deklare etti.


“YAPTIKLARIM YAPACAKLARIMIN TEMİNATIDIR”


Daha önce ki yıllarda da başkanlık yaptığını ve Tekirdağ'a hizmet etmeye gayret ettiğini belirten Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mustafa Yurdanur; ''Bugünkü toplanmamızın sebebi Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Oda başkanlığı yakında olan seçimlerden adaylığımı sizlerin önünde burada açıklıyorum. Biliyorsunuz ben Tekirdağ doğumlu Çiftlikönü’nde doğdum. Tekirdağ çocuğuyum. Daha önce Tekirdağ Sanayi ve Ticaret Odası’nda başkanlık yaptığımı zaten sizlerde biliyorsunuz. İkinci dönemde ikinci yıldan sonra biliyorsunuz Tekirdağ Ticaret ve Sanayi odası başkanlığı dört yıl ikinci dönemden sonra siyaset serüvenimiz oldu. Tekirdağ’da siyasette de yararlı faydalı olabilir miyiz diye bir hamle yaptık. Olmadı işimizi döndük. Şimdi de Ticaret Sanayi Odası Başkanlığı seçimleri yaklaştığından dolayı sizlerle bugün bunu paylaşmak üzere toplandık. İnşallah Tekirdağ’a yaptıklarımı fazla konuşmayacağım zaten sizler beni tanıyorsunuz. Benim yaptıklarım yapacaklarımın teminatıdır. ''şeklinde konuştu.


YAPTIKLARI, YAPMADIKLARI ORTADA


Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı olduğu dönemde yaptıklarını da örnek veren Başkan adayı Yurdanur, şimdi ki yönetimin 5 buçuk yılda ne yaptığının ortada olduğunu belirttiği konuşmasında; ''Tekirdağ’da hakikaten şu an 5 buçuk yıldan beri bıraktığımız bir arkadaşımız var. Onun da yaptıkları yapmadıkları belli. Tekirdağ hakikaten büyükşehir oldu. Ama Tekirdağ ticaretinde, sanayisinde, turizmin de bir yere getirmek için ben bu dönem bu işe kilitlenip Tekirdağ, Ticaret ve Sanayi Odası’nın çıtası nasıl yüksekti bundan sonrada o çıtayı daha yükseklere çıkarmak için aday olmuş bulunuyorum. İnşallah sizlerin ve Tekirdağ halkının sanayicisinin, esnafının, tüccarının basınının hep birlikte bir yerlere getireceğime inanıyorum. Onun için bu yola çıktım.'' dedi.


SİNİRLERİMİ ALDIRDIM


Önceden agresif ve sinirli bir insan olduğunu belirten Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mustafa Yurdanur, Sinirlerini aldırdığını ve artık gayet sakin olduğunu belirttiği konuşmasında; ' Bizler göreve ilk geldiğimizde yaptığımız çalışmalar ile bıraktığımız güne kadar TSO'yu Siyaset üstü bir konuma getirdik ve öyle görevi bıraktık. İnşallah göreve geldiğimizde Tekirdağ'da bulunan tüm esnaf ve işadamlarımızla birlikte Tekirdağ'a faydalı olacak yatırımların gelmesini sağlayacağız'' dedi.