Yolu Geçmeye Çalışan Kadına Otomobil Çarptı

Yolu Geçmeye Çalışan Kadına Otomobil Çarptı

Yayınlama: 17.01.2015
233
A+
A-

 

Yolu Geçmeye Çalışan Kadına Otomobil Çarptı

 

Tekirdağ’da bir yakınını hastaneye kontrole götüren 42 yaşındaki Nurcan Üstün, hastane çıkışında yolun karşısına geçmeye çalışırken ticari taksinin çarpması sonucu hayatını kaybetti. Kaza anı ise güvenlik kamerasına saniye saniye yansıdı.


İddiaya göre İzmir’de ikamet eden Nurcan Üstün 3 günlük izinli olarak Tekirdağ’daki hasta olan bir yakınını ziyarete geldi. Daha sonra yakınını kontrol için Tekirdağ İstanbul yolu Fatih Sultan Mehmet Bulvarı üzerindeki özel bir hastaneye götürdü. Güvelik kameralarına yansıyan görüntülere göre, Hastaneden yakını ile birlikte dışarı çıkan Üstün, toplu taşıma aracına binmek üzere yolun karşına geçmek üzere hareket etti. Yolu tam geçmek üzere iken İstanbul yönüne seyir eden ticari taksi hızla Nurcan Üstüne çarptı.


Çarpmanın etkisi ile havaya fırlayan üstün birkaç metre uzağa yere düştüğü görülüyor. . Beraberindeki yakını ise kazayı görüp panikle feryat ediyor. Az önce çıktığı hastaneye ait ambulans ile müdahalesi yapılan Nurcan Üstünü yoğun bakımda tedavi altına alındı. Vücudunda birçok kemiğin kırıldığı ileri sürülen Üstün, 2 gün yoğun bakımda kaldıktan sonra hayatını kaybetti. 


Ticari taksi sürücüsü T.A ise polis tarafından gözaltına alınıp polis merkezine götürülerek hakkında yasal işlem başlatıldığı öğrenildi.