İnşaat Sahibi Asansör Boşluğuna Düşüp Öldü

İnşaat Sahibi Asansör Boşluğuna Düşüp Öldü

Yayınlama: 15.10.2014
228
A+
A-

 

 

İnşaat Sahibi Asansör Boşluğuna Düşüp Öldü

 

 

Tekirdağ Cafer Tayyar sokakta yaptırdığı 4 katlı inşaata dün gece bakmak için gelen Hüseyin G.'nin (57), sabah inşaata çalışmaya gelen işçiler tarafından asansör boşluğunda cesedi bulundu.


İddiaya göre dün gece müteahhide yaptırdığı kabası biten inşaatına dolaşmaya gelen 57 yaşındaki Hüseyin G. henüz bilinmeyen bir nedenle asansör boşluğuna düştü. O saatte İnşatta kimsenin olmayışı nedeni ile yardımına gelen olmadı.İNŞAAT ÇALIŞANLARI BULDU


Sabah olduğunda inşaata çalışmaya gelen işçiler, Hüseyin G’nin asansör boşluğundaki su birikintisinin içinde cansız yattığını gördü. Durumu hemen polise bildiren işçiler, polise verdikleri bilgide “işe geldiğimizde asansör boşluğunda gördük ve hemen polisi aradık” dedikleri öğrenildi. Olayı duyup gelen Hüseyin G’nin eşi ise “ Hüseyin dün gece eve hiç gelmedi, Çocuklarla kendisini aradık arabasına ve gidebileceği yerlere baktık ama bulamadık” diye göz yaşı döktü.


Olay yerine gelen Hüseyin G'nin çocukları ve yakınları sinir krizleri geçirdi. Bulunduğu asansör boşluğunda itfaiye ekipleri tarafından çıkarılan Hüseyin G’nin cansız bedeni savcının olay yerinde yaptığı incelemenin ardından, kesin ölüm nedeninin belirlenmesi için İstanbul adli tıp kurumuna gönderildi.


Polis inşaat çalışanlarının ifadesine başvururken olayla ilgili soruşturma başlatıldı.