AYGÜN MURATLI CADDESİNİ DOLAŞTI

AYGÜN MURATLI CADDESİNİ DOLAŞTI

Yayınlama: 13.02.2014
208
A+
A-

SORUN ÜRETEN DEĞİL  SORUN ÇÖZEN BİR BELEDİYECİLİK İÇİN

 

 

 

AK Parti Süleymanpaşa Belediye Başkan Adayı Ahmet Aygün  Seçime kısa süre kala çalışmalarına Muratlı caddesinde devam etti.

 

 

AK Parti Süleymanpaşa ilçe teşkilatı ile birlikte 30 Mart Yerel Seçimlerine günler kala  AK Parti Süleymanpaşa İlçe Belediye Başkan Adayı Ahmet Aygün  Muratlı caddesinde Seçim  çalışmalarına esnaf ziyareti ile devam etti.  AK Parti Süleymanpaşa İlçesi Belediye Başkan Adayı Ahmet Aygün  “ Bizim hizmet ettiğimiz dönem ile şimdi ki dönemi kıyaslayabiliyorsunuz. İnşallah Büyükşehir ile beraber  Tekirdağ Büyütmek istiyoruz ve Geliştireceğiz, Kaldığımız yerden Tekirdağ Hizmet için sizlerin  de desteğini alarak devam edeceğiz. Belediyecilik heyecan işi  ve o heyecan bizde var”. Dedi.

 

 


 SORUN ÜRETEN DEĞİL SORUN ÇÖZEN BELEDİYECİLİK


 

 

AK Parti Süleymanpaşa İlçesi Belediye Başkan Adayı Ahmet Aygün  Muratlı caddesi esnafını ziyaret ederek  Muratlı caddesinde ki sorunları bildiklerini belirterek “ Sorun Üreten Değil Sorun Çözen Bir Belediyecilik için yola çıktık. Muratlı caddemizin sorunlarını biliyoruz ve mevcut belediyenin sorunları çözmediğini ve tam aksine cengiz topel meydanın da ki otoparkı kapatarak hem çarşı trafiğini hem de Muratlı caddesi esnafımıza sorun yaratıldı. Bizler Esnafımıza ve ilçemize  sorun üreten değil tam tersine onların yanında olan ve Sorun Çözen bir belediyecilik anlayışı ile hizmet etmek için yola çıktık.” Dedi.


 

 

AK Parti Süleymanpaşa İlçe Belediye Başkan Adayı Ahmet Aygün  Seçim Çalışmaları münasebeti ile  Muratlı caddesinde ki esnafları tek tek ziyaret etti.