Tarihi Evde 20 Günlük Erkek Cesedi Bulundu

Tarihi Evde 20 Günlük Erkek Cesedi Bulundu

Yayınlama: 21.10.2014
202
A+
A-


Tarihi Evde 20 Günlük Erkek Cesedi Bulundu

 

 

Tekirdağ’ın merkez ilçesi Süleymanpaşa Ertuğrul mahallesinde bulunan tarihi bir evde, 20 gün önce öldüğü tahmin edilen 35 yalşarında erkek cesedi bulundu.


 

Olay mahalleyi saran ağır kokular üzerine belediyeye ihbar edilmesi ile ortaya çıktı.


 


HAYVAN ÖLÜSÜ DİYE İHBAR ETTİLER ERKEK CESEDİ ÇIKTI


 

Tekirdağ’ın Süleymanpaşa ilçesi Ertuğrul mahallesi Peştemalci caddesi üzerinde bulunan ve yıkılmaya yüz tutmuş tarihi bir evden mahalleye ağır bir koku yayılması üzerine mahalleli Süleymanpaşa belediyesini arayarak. Söz konusu evden çok kötö kokular geldiğini, muhtemelen burada bir köpek ölüsü olduğunu söylediler. Belediye yetkili “Bize mahallede kötü kokular olduğunu ve bu evde bir köpek ölüsü olabileceği ihbarı geldi. Bizde ekiplerle birlikte söz konusu tarihi eve girdik ve yaptığımız incelemede evin ikinci katında çürümeye yüz tutmuş bir erkek cesedi olduğunu gördük ve polise haber verdik” diye konuştu.


 

Tekirdağ emniyet müdürlüğü araştırma ekipleri olay yeri ve civarında yaptıkları araştırmada ölen kişinin alkol bağımlısı tahminen 35 yaşlarında İlhami Atlı olduğunu tespit etti. Olay yerine gelen İlhami Atlı’ın bir arkadaşı polise verdiği bilgide.” İlhami 20 gündür görünmüyordu. Bizde merak ediyorduk. Birkaç yere baktık ama maalesef bulamadık” ifadelerini kullandı. Cumhuriyet savcısının olay yerinde yaptığı incelemenin ardından ceset İstanbul adli tıp kurumuna gönderildi. Polis olayla ilgili soruşturma başlattı.