Klasik otomobiller festivale renk kattı

Klasik otomobiller festivale renk kattı

Yayınlama: 06.09.2015
249
A+
A-

 

Klasik otomobiller festivale renk kattı

 

Süleymanpaşa Belediyesi tarafından düzenlenen Bağ Bozumu ve Ekoloji Festivali’nin ikinci gününde sahil dolgu alanında gerçekleştirilen yaratıcı ekoloji atölyeleri, ekolojik ürün pazarı çeşitli yarışmalar ve dj performanslarının yanı sıra Barel Bağcılık ve Karaevli’de Klasik Otomobil Kulübü Trakya Bağ Rotası startı etkinlikleri yapıldı.

 

BAĞDAN ÜZÜM TOPLADILAR

 

Sabah saatlerinde Barel Bağcılıkta başlayan etkinliklerde Süleymanpaşa Belediye Başkanı Ekrem Eşkinat ve davetliler hep birlikte yenen yemeğin ardından üzüm bağlarını gezerek bağdan üzüm topladı.

 

 

KLASİK OTOMOBİLLER FESTİVAL İÇİN SÜLEYMANPAŞA’DA

 

Üzüm bağlarının gezilmesinin ardından Klasik Otomobil Kulübü üyeleri ile birlikte oluşturulan klasik otomobil konvoyuna katılan Başkan Eşkinat,  KaraevliMahallesi’den sahil dolgu alanına kadar klasik otomobiller ile yolculuk yaptı.Sahil dolgu alana gelindiğinde klasik otomobiller oluşturulan alanda sergilenirken vatandaşlar tarihi otomobillere yoğun ilgi gösterdi.

 

 

 

AZERİ DANS GURUBU FESTİVAL İÇİN SAHNEDE

 

TrockyaBlues Konseri öncesi Bağ Bozumu ve Ekoloji Festivali Azerbaycan Kültür Bakanlığı’ndan gelen Kafkas dans ekibi ile tekrar hareketlenirken ekibin dansları sonunda Azerbaycan ve Türkiye Bayrağı açması uzun süre alkışlandı.