Tekirdağ’da Trafik Kazası 1 Ölü

Tekirdağ’da Trafik Kazası 1 Ölü

Yayınlama: 14.02.2016
456
A+
A-

 

Tekirdağ'da Trafik Kazası 1 Ölü


Tekirdağ Muratlı yolu üzerinde bulunan cezaevinde görevli Ceza İnfaz Memurları iş dönüşü kaza geçirdi. Otomobilin arka koltuğun da yolcu olarak bulunan, Vedat Aydın (30), kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetti.

 


Kaza akşam saatlerinde Tekirdağ Muratlı kavşağı yakınların da meydana geldi. Muratlı yolun da bulunan Yüksek Güvenlikli F Tipi kapalı cezaevinde görevli 4 yıllık Ceza İnfaz memuru Vedat Aydın ve Harun I, Müjdat B’in kullandığı 06 TVN 26 plakalı otomobil ile mesai bitimi evlerine dönmek için yola çıktı. Memurların içinde bulunduğu araç Muratlı kavşağına yaklaştığı sırada ıslak zeminde kaymaya başladı.

 


Direksiyon hakimiyeti kaybolan otomobil, Sağa doğru çevreyoluna çıkmak için yavaşlayan Tır’a arkadan çarparak savruldu. İddiaya göre emniyet kemeri takılı olan sürücü, Müjdat B ve ön koltukta oturan Harun I kazadan hafif yaralı olarak kurtulurken, Arka koltukta oturan Vedat Aydın kaldırıldığı Tekirdağ devlet hastanesinde yapılan tüm müdahalelere rağmen hayatını kaybetti. Aydın’ın cenazesi yakınları tarafından hastane morgundan alınarak memleketi olan Ordu’ya gönderildi. Polis olayla ilgili Tır sürücüsünün ifadesine baş vururken soruşturma sürüyor.