Tekirdağ Seçimini Yapıyor

Tekirdağ Seçimini Yapıyor

Yayınlama: 07.06.2015
167
A+
A-

 

Tekirdağ Seçimini Yapıyor

 

7 Haziran Genel Seçimlerinde Tekirdağ'da Katılımın oldukça yüksek olması beklenirken, vatandaşlar oy kullanmak için sandık başına gitti.


7 Haziran Genel seçimlerinde Tekirdağ'da aday adayları geçtiğimiz gün seçim yasaklarının başlaması ile birlikte propaganda süreçlerini tamamladılar. Tüm  Milletvekili adayları 2 aylık çalışma süresi boyunca Tekirdağ'ın her bir karışını dolaşarak vatandaşlara kendi partilerinin seçim bildirgelerini anlatarak kendilerine destek istediler.


ADAYLARDA OY KULLANDI


Tekirdağ'da Milletvekili adayı olarak yarışan bazı isimler ise ikamet ettikleri merkez ilçe Süleymanpaşa'da oylarını kullandılar. Sabah erken saatlerde oylarını kullanan ; CHP Tekirdağ Milletvekili Adayı Ziraat Yüksek Mühendisi İlhami Özcan Aygun, CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Tekirdağ Milletvekili Adayı Faik Öztrak, AK Parti Tekirdağ Milletvekili Adayı Mustafa YEL ve Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak oylarını kullandıktan sonra sandıkları dolaştılar.


7 Haziran Genel Seçimlerinde oy verme işlemi saatler 17:00 da sandıklar kapanacak ve sonrasında sayım işlemleri başlayacak. 

 

 

CHP Tekirdağ Milletvekili Adayı İlhami Özcan Aygun

 

 

AK Parti Tekirdağ Milletvekili Adayı Mustafa YEL

 

 

CHP Tekirdağ Milletvekili Adayı Faik Öztrak