Belediye Binası İçerisinde ODA Açtılar

Belediye Binası İçerisinde ODA Açtılar

Yayınlama: 25.12.2015
239
A+
A-

 

Belediye Binası İçerisinde ODA Açtılar

 

Malkara Belediye Başkan Vekili Nuran Başkütük, 24 Aralık 2015 Perşembe günü saat 11.00'de Malkara Belediyesi Ek Hizmet Binasında Tüm Bel-Sen ve Disk Temsilciliklerinin oda açılışlarını gerçekleştirdi.


Gerçekleştirilen açılış törenine; Belediye Başkan Yardımcıları Celal Yılmaz, Bahaettin Cömert ve Hıdır Kaya, Belediye Meclis Üyesi Ali İhsan Uslu, Tüm Bel-Sen Tekirdağ Şube Başkanı Mümin Kemancı, Tüm Bel-Sen Tekirdağ şube Basın Yayın Sekreteri İslam Atak, Tekirdağ Disk Genel Trakya Şube Sekreteri Kenan Akkan, daire müdürleri, Disk ve Tüm Bel-Sen'e bağlı üyeler ve basın mensupları katıldı.

 


Gerçekleştirilen açılışta konuşan Tüm Bel-Sen İş Yeri Baş Temsilcisi Mehmet Engin; " Tüm Bel-Sen temsilcisi olarak memur arkadaşlarımız teveccüh gösterdiler. Sendikamızda şuan da sözleşme imzalama yetkisi bize ait. Ben bu konuda bize çok yardımcı olan, destek veren Belediyemize, Başkanımıza teşekkür ediyorum. İşyeri temsilciliğimizi açtık. Belediyemizin imkanları ölçüsünde en iyi şekilde üyelerimize sosyal dengeden ve diğer haklardan faydalanma gayreti içindeyiz. Bu arada Belediyemizin mali imkanlarını gözetmek durumundayız. 16 Şubatta Malkara İşyeri Temsilciliği için 1 asil 1 yedek üye için sendikamızda seçim yapacağız. Bunu da burada herkese duyuruyorum. Türkiye'de ki sendikalaşma tarihine baktığımız zaman Disk sendikası ve bizim Tüm Bel-Sen sendikasının bu konuda çok büyük çabaları var, başarıları var. Herkese teşekkür ediyorum. Hayırlı uğurlu olsun diyorum" diyerek düşüncelerini belirtti.


Genel-İş Sendikası Malkara İş Yeri Temsilcisi Yusuf Ceylan ise; “ Ulaş Yurdakul seçimlerde bize büro sözü verdi, sözünü tutup yerine getirdiği için kendisine teşekkür ediyoruz diyerek, hayırlı uğurlu olsun” dedi.

 


Yapılan konuşmaların ardından Belediye Başkan Vekili Nuran Başkütük, Genel-İş Sendikası Malkara İş Yeri Temsilcisi Yusuf Ceylan, Tekirdağ Disk Genel Trakya Şube Sekreteri Kenan Akkan, Tüm Bel-Sen İş Yeri Baş Temsilcisi Mehmet Engin ve Tüm Bel-Sen Tekirdağ Şube Başkanı Mümin Kemancı  ile birlikte Disk Temsilciği ve Tüm Bel-Sen Temsilciliği odalarının kurdele kesimini yaparak açılışı gerçekleştirdiler.


Açılışın ardından Malkara Belediye Başkan Vekili Nuran Başkütük, Tüm Bel-Sen ve Disk yöneticilerine hayırlı olsun dileklerini ileterek çiçeklerini takdim etti. Açılışa katılanlara yapılan ikramların ardından program son buldu.