Tekirdağ Gelini Bakan, Sokak İftarına Katıldı

Tekirdağ Gelini Bakan, Sokak İftarına Katıldı

Yayınlama: 30.03.2024
228
A+
A-

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Mahinur Özdemir Göktaş, Tekirdağ’da Süleymanpaşa Belediyesi tarafından organize edilen sokak iftarına katıldı.

Bir dizi ziyarette bulunmak için Tekirdağ’a gelen Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Mahinur Özdemir Göktaş, Çerkezköy’de gerçekleştirdiği esnaf ziyaretinin ardından Süleymanpaşa ilçesine geldi. Burada Süleymanpaşa Belediyesi tarafından organize edilen sokak iftarına katılan Bakan Göktaş, iftara katılan vatandaşlar ile tek tek sohbet ederek hatıra fotoğrafı çektirdi.

İftar öncesi vatandaşlara hitap eden Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Mahinur Özdemir Göktaş Tekirdağ gelini olarak kapısının herkese açık olduğunu belirtti. Göktaş; ‘’Birlik, beraberlik huzur ve refah içerisinde kalkınıyoruz, bu şehir hepimizin şehri. Bende bu şehrin gelini olarak elimden geldiğince sık Tekirdağ’a geliyorum. İhtiyaçları yerinde tespit ediyoruz, iyileşmesi ve yeni yatırımlara yönelik çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Ben öncelikle bu güzel birlik beraberlik için her birinize teşekkür ediyorum. Pazar günü önemli bir demokrasi sonucumuz olacak. İnşallah rabbim ülkemizin birliğini, dirliğini bozmasın. El birliği ile inşallah hayırla sonuçlansın. Tekirdağ için en hayırlısı olsun, bizim her zaman Tekirdağ’ın gelini olarak kapımız Ankara’da sizlere açık. Şehrimizin kalkınması için gece gündüz demeden çalışıyoruz ben herkese bu duygu ve düşüncelerle teşekkür etmek istiyorum.’’dedi.

Program kuran tilaveti ile devam etti. Ezanın okunması ile birlikte iftara katılan 7 bin vatandaş iftarını açtı. Düzenlenen sokak iftarına, AK Parti Tekirdağ Milletvekilleri, Mestan Özcan, Gökhan Diktaş, Çiğdem Koncagül, CHP Tekirdağ Milletvekili Nurten Yontar, Süleymanpaşa Belediye Başkanı Hüseyin Uzunlar ve çok sayıda vatandaş katıldı.