MODİFİYELİ EVLENME TEKLİFİ

MODİFİYELİ EVLENME TEKLİFİ

Yayınlama: 01.01.1970
306
A+
A-

 

 

MODİFİYELİ OTOLARDAN YÜKSELEN MÜZİK EŞLİĞİNDE TEKLİF ETTİ

 

Tekirdağ’da 22 yaşındaki Hasan Uyanık, arkadaşlarının da desteği ile 3 yıllık sevgilisi Tuğba Bal’a sokak ortasında sürpriz evlenme teklifinde bulundu.Edinilen bilgiye göre, Tekirdağ’da büfe işleten 22 yaşındaki Hasan Uyanık, 3 yıldır birlikte olduğu İstanbul’da oturan üniversite öğrencisi sevgilisine arkadaşları ile birlikte ilginç bir evlenme teklifi hazırladı.Uyanık, modifiye araç tutkunu arkadaşları ile birlikte önceden yaptığı planı uygulamaya koydu.


Arkadaşları sahil festival alanında 'Benimle Evlenir Misin Hayatımın Meleği?’yazılı pankartı asıp hazırlıkları tamamlayınca Uyanık’a haber verdiler. Kız arkadaşı ile çarşıya gezmeye çıkan Uyanık, Bal’ı pankartın asılı olduğu yere getirerek pankartı göstererek diz çöküp evlenme teklif etti.Uyanık’ın arkadaşları modifiye araçlarının kornasına basarak ‘evet desene’ diye tezahüratta bulundu. Bal’ın evet demesinin ardından Uyanık sevgilisinin parmağına tek taş yüzük taktı.


Çift modifiyeli otomobillerin teybinden çalan müzikle birlikte dans etti.Sürpriz teklif karşısında şaşırdığını ifade eden Bal, “Ne diyeceğimi bilemiyorum, çok şaşırdım. Bugün tanışmamızın 3. yıl dönümü. Böyle bir günde evlilik teklifi olması çok güzel bir duygu. Gezmeye gidiyoruz diye biliyordum. Bu şekilde bir teklif alacağımı tahmin etmiyordum. Çıkma teklifi de güzel olmuştu” dedi.En yakın sürede evleneceklerini aktaran Uyanık, “Bu planı bir ay önce yaptım. Arkadaşlarımla bu olayı planladık. Onlar olmasa yapmazdım. İlerleyen günlerde daha güzellerini yaparım. En yakın sürede evleneceğiz” dedi.