Fetih Şöleni’ne Damga Vuran Adamın Skandal Fotoğrafı Ortaya Çıktı

Fetih Şöleni’ne Damga Vuran Adamın Skandal Fotoğrafı Ortaya Çıktı

Yayınlama: 01.06.2015
238
A+
A-

 

Fetih Şöleni'ne Damga Vuran Adamın Skandal Fotoğrafı Ortaya Çıktı

 

Fetih Şöleni'nde "Davutoğlu'na başbakanlık peygamber tarafından verildi" diyen kişinin Kabe şeklindeki pastayı kesen kişi olduğu ortaya çıktı.


Başbakan Ahmet Davutoğlu ve Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan'ın İstanbul'un Fethi gerekçesiyle düzenlediği mitingde mikrofonu eline alan sarıklı cübbeli bir kişi, Kabe'de ders yaparken, Davutoğlu'nun kendisine göründüğünü, ona başbakanlığı peygamberin verdiğini söylemişti. O kişi, geçtiğimiz aylarda ortaya çıkan Kabe şeklinde pastayı kesen kişi olduğu ortaya çıktı.


SÖZLERİ OLAY OLMUŞTU


Dün AK Parti'nin İstanbul Yenikapı'daki mitinginde mikrofonu eline alan sarıklı cübbeli bir kişi, Kabe'de ders yaparken Davutoğlu'nun kendisine göründüğünü, ona başbakanlığı peygamberin verdiğini söylemişti. Cübbeli kişi, mitinge gelenlere, "Biliyorsunuz ben her ay Beytullah'a giderim. Resulullah'ın mescidinde oturuyordum, ders yapıyordum. Rüyamda Davutoğlu'nu gördüm. Şurasında birim kodu yazıyor, burasında da başbakan yazıyordu. Ona başbakanlık Resulullah tarafından verilmişti." ifadelerini kullanmıştı.


KABE ŞEKLİNDE PASTA KESEN DE O


Aynı kişinin geçtiğimiz aylarda kamuoyunda çok tartışılan Tekirdağ'da Kabe şeklinde pastayı kesenlerden biri olduğu ortaya çıktı.