Seçim Ofisini Bakan EROĞLU Açtı

Seçim Ofisini Bakan EROĞLU Açtı

Yayınlama: 30.04.2015
231
A+
A-

 

Seçim Ofisini Bakan EROĞLU Açtı

 

Ak Parti Tekirdağ Milletvekili Metin Akgün ilk seçim bürosunu Çorlu Gaziler Parkı yanı Ersözler İş hanı girişinde açtı. Seçim bürosunun açılışını Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Veysel Eroğlu yaparken açılışta Tekirdağ Milletvekili T. Ziyaeddin Akbulut, Milletvekili adayları Mustafa Yel, Ayşe Doğan, Eyüp Kanar, Hakan Sunal ve Ahmet Üzgün ile birlikte Ak Parti Tekirdağ İl Başkanı Ahmet Akçay, Çorlu İlçe Başkanı İsmet Albayrak ile partililer hazır bulundu.


Metin Akgün “Çok değerli sayın bakanım çok değerli milletvekilim çok değerli milletvekili adayı arkadaşlarım değerli kardeşlerim kadın kollarım gençlik kollarım bugün burada bizi yalnız bırakmadınız hoş geldiniz sefa getirdiniz” dedi.


Orman ve Su İşler Bakanı Veysel Eroğlu “Bütün Çorlulular hepinizi saygı sevgi ile selamlıyorum inşallah 7 Haziran seçimlerinde Çorlu’da destan yazacağınıza yürekten inanıyorum, bu ülkeye ne yapılırsa AK Parti yapıyor. Başka partilerin bırakın milletvekillerini şu Tekirdağ’a genel başkanlarının dahi bir çivi dahi çakma şansı kudreti hevesi veya niyeti var mı olamaz çünkü ne yaparsa Ak Parti yapar” dedi.


Orman ve Su İşler Bakanı Veysel Eroğlu “Bütün Çorlulular hepinizi saygı sevgi ile selamlıyorum inşallah 7 Haziran seçimlerinde Çorlu’da destan yazacağınıza yürekten inanıyorum, bu ülkeye ne yapılırsa Akparti yapıyor, başka partilerin bırakın milletvekillerini şu Tekirdağ’a genel başkanlarının dahi bir civi dahi çakma şansı kudreti hevesi veya niyeti var mı olamaz çünkü ne yaparsa Ak Parti yapar, çünkü biz milletin bağrından çıkan Dünya’nın en büyük siyasi organizasyonuyuz, biz gönüller kazanan hizmet partisiyiz, onlar çamur siyasi yapsınlar, biz kalplere gönül bağları atıyoruz bizim farkımız bu” dedi.


Ergene Nehri'ni kirletenin CHP’li belediyeler olduğunu kaydeden Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu “Hiç birinin atık arıtma tesisi yoktu ben buna bugün cevap verdim sayın Kılıçdaroğlu kanunu mevzuatı oku da gel, bilerek konuş, atık su artıma tesisinin yapma işi kime aittir, belediyeler aittir, kanalizasyon ve kolektörleri yapma görevi kime aittir, belediyeler aittir, burada kim yapıyor? 12 tane CHP’li belediyenin atık su ileri biyolojik arıtma tesisini kim yapıyor AK Parti yapıyor biz yapıyoruz, Ergene nehrini pisleten sizsiniz ama temizleyen AK Parti, siz kirletiyorsunuz biz temizliyoruz, siz oraya buraya çöp atıyorsunuz, biz onları topluyoruz bertaraf ediyoruz enerji üretiyoruz ” dedi.