CUMHURBAŞKANI OLDU HALA BAŞBAKAN SANIYORLAR

CUMHURBAŞKANI OLDU HALA BAŞBAKAN SANIYORLAR

Yayınlama: 29.09.2014
337
A+
A-

 

CUMHURBAŞKANI OLDU HALA BAŞBAKAN SANIYORLAR

 

Recep Tayyip Erdoğan’ın Cumhurbaşkanı seçilmesine rağmen Tekirdağ İl Başkanlığı binasında bulunan bina giydirme fotoğrafı 50 gündür kaldırılmayı bekliyor.


50 GÜN GEÇTİ O HALA GENEL BAŞKAN


Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın fotoğrafı hala parti genel başkanı ve başbakan gibi parti binalarını süslemeye devam ediyor. Cumhurbaşkanı olduktan sonra illerdeki parti binalarından resmi kaldırılan Erdoğan’ın fotoğrafı Tekirdağ İl Başkanlığı’nın ön yüzünden bir türlü kaldırılamadı.


300 TL’LİK VİNÇ PARASINDA KAÇTILAR


Edinilen bilgiye göre seçimin üzerinden 50 gün geçmesine rağmen ne resimler indirilebildi, ne de mevcut resmin yerine yenisi konulabildi. Partinin 300 TL’lik vinç parasını ödememek için resmi kaldırmadığı öğrenildi.


PARTİLİLER VE TEKİRDAĞLILAR TEPKİ GÖSTERDİ


Çok sayıda AK Partili ve Tekirdağlı seçmen Erdoğan’ın resminin parti binasından kaldırılmamasına tepki gösterdi. İl Başkanı Ahmet Akçay’ın 50 gündür resmi değiştirmediğini aktaran bir partili, “Erdoğan artık partiler üstü bir insan oldu. Erdoğan’ın resmi kaldırılarak yerine biran önce Başbakan Davutoğlu’nun resmi konmalıdır. Bu süre zarfına kadar en azından Erdoğan’ın resmi indirilmeliydi” diye konuştu.