AYGUN’un Pankartında ki İlginç Detay

AYGUN’un Pankartında ki İlginç Detay

Yayınlama: 11.05.2015
372
A+
A-

 

AYGUN'un Pankartında ki İlginç Detay

 

 

Cumhuriyet Halk Partisi Tekirdağ Milletvekili Adayı İlhami Özcan Aygun, Muratlı çarşısına astığı pankartta kendisini ‘Muratlı Milletvekili Adayı’ olarak yazdırdı. Görenleri tebessüm ettiren pankart, Aygun’e olan ilgiyi de arttırdı.

 


Her fırsatta Muratlı’yı çok sevdiğini ve kendisini Muratlı’nın adayı gibi gördüğünü aktaran CHP Tekirdağ Milletvekili Adayı, Ziraat Yüksek Mühendisi İlhami Özcan Aygun, seçim çalışmalarını sürdürüyor. 7 Nisan’dan bu yana dur durak bilmeden çalışan İlhami Özcan Aygun’u kucaklayan bölge halkı, “Her sokak başında kendisini görüyoruz. Böyle dinamik vekillere ihtiyacımız var” yorumunda bulunuyor. CHP’li Aygun ise, Tekirdağ’da partisinin son yerel seçimlerde yaptığı 12-0 rekorunu bu genel seçimde 6-0 yapacaklarının mesajını veriyor.


11 İLÇENİN ADAYI OLACAK


Cumhuriyet Halk Partisi Tekirdağ Milletvekili Adayı ve Ziraat Yüksek Mühendisi İlhami Özcan Aygun, sadece Tekirdağ'ın Muratlı ilçesi için değil 11 ilçe için bu tür pankartların hazırlandığını belirtti. Her ilçeye özel pankart hazırlattıklarını belirten İlhami Özcan Aygun her Tekirdağ'ın her ilçesinin ayrı bir özellik taşıdığını belirtti.  AYGUN '' Bizde vatandaşlarımız bizleri görevlendirdiği taktirde her ilçemize ayrı hassasiyet göstereceğiz.'' dedi.