Halkın Vekili Olmaya Aday

Halkın Vekili Olmaya Aday

Yayınlama: 15.04.2015
178
A+
A-

 

Halkın Vekili Olmaya Aday

 

Genel seçimlere kısa bir süre kalmasının ardından siyasi partileri adayları Yüksek Seçim Kuruluna bildirildi. Yüksek seçim kuruluna bildirilen listelerde Tekirdağlıların çok yakından tanıdığı Ziraat Yüksek Mühendisi İ. Özcan Aygun Cumhuriyet Halk Partisi Tekirdağ Milletvekili Adayı oldu.


Milletvekili aday adayı olduğu günden bu yana hız kesmeden çalışmalarını sürdüren Ziraat Yüksek Mühendisi İlhami Özcan Aygun her gün bir ilçeye giderek vatandaşların problemlerini dinliyor. Geçtiğimiz gün Tekirdağ'ın Marmara Ereğlisi ilçesine çıkarma yapan Cumhuriyet Halk Partisi Milletvekili Adayı İ. Özcan Aygun vatandaşlar ile tek tek görüşerek destek istedi.  Samimi hareketleri, vatandaşla konuşması, yolda ve pazarda herkesi durdurarak kendini tanıtması ve oy istemesi ile bir anda halkın sevgilisi haline gelen CHP Milletvekili Adayı İlhami Özcan ” Vatandaşlarımız hükümetin yaptığı yanlışlardan bıkmış. Basın mensupları da bizi takip ediyor. Gördünüz halk artık değişim istiyor. Halk artık Cumhuriyet Halk Partisini istiyor. Pazarda alışveriş yapan teyzelerimiz dertli, esnaf dertli, banka önünde para bekleyen çiftçimiz dertli. Saatlerdir geziyoruz. Mutlu ve şikayet etmeyen bir kişi görmedik hep beraber.'' diyerek değişimin artık şart olduğunu belirtti.


''TEKİRDAĞLILAR HİZMET ERBAPLARINI SEÇECEKLERDİR''


Marmara ereğlisinde yaptığı ziyaretlerde konuşan CHP Tekirdağ Milletvekili Adayı İ. Özcan Aygun''Tekirdağ olarak nasıl 12­-0 yaptıysak, Milletvekili seçimlerinde de 6-­0 yapacağız. Ve Tekirdağ halkı bu güne kadar yaptık dedikleri aslında yapılmayan hizmetleri ile övünenleri gönderecek, asıl hizmet erbaplarını göreve getirecektir. Gördüğünüz gibi Edebiyat Öğretmeni olan kızımız GSM Hattı ­Kontör satıyor. Bir üniversite mezunu çay dağıtıyor. Emekliler kan ağlıyor, yapılan zammında simit parasına yetmediğini, seçim yatırımı olduğunu iyi biliyorlar. ” dedi.