ÖZTRAK’TAN Maket Çıkışı

ÖZTRAK’TAN Maket Çıkışı

Yayınlama: 25.05.2015
181
A+
A-

 

ÖZTRAK'TAN Maket Çıkışı

 

CHP Genel Başkan Yardımcısı Tekirdağ Milletvekili Faik Öztrak, yerel basın tarafından eleştirilen maketli reklam çalışması hakkında ilk kez konuştu.


CHP Genel Başkan Yardımcısı Tekirdağ Milletvekili Faik Öztrak, 27 Mayıs 2015 tarihinde CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun Lüleburgaz’da yapacağı ‘Büyük Trakya Mitingi’ hakkında Tekirdağ İl Binası’nda basına bilgi verdi.


‘REKLAMIN İYİSİ KÖTÜSÜ OLMAZ’


İyi bir reklam olduğunu söyleyen Öztrak, “Ben böyle bir şey ısmarlamadım. Bu reklamı yapan şirketin aklına gelen bir durum. Şirket bu çok etkili oluyor dedi ve yaptı. Maşallah bizim reklamdan sonra iktidar da her ilçeye bolca ısmarlamış. Demek ki adamın  pazarlama stratejisi doğru bir stratejiymiş. Reklamın iyisi kötüsü olmaz” dedi.


‘EPEY MANŞETLERDE DOLAŞTIK’


Öztrak, “Epey bir manşetlerde dolaştık. Beni maket nedeniyle manşetlere taşıyan arkadaşlara çok teşekkür ediyorum. Ama son dönemde sosyal medya üzerinden yeni bir çalışma başlattım. Son dönemde sosyal medyayı kullanmaya başladım. Nerede olduğum ne yaptığım bellidir. Tekirdağ’a ben bir tek eğilim yoklamasında gelmedim. Onun dışında hep Tekirdağ’da oldum. İnsanlar hep gelelim kahvelerinde oturalım istiyorlar. Benim Ankara’da da bir görevim var. Sadece Tekirdağ’dan değil bütün Trakya’dan da sorumluyum. Faik Öztrak Tekirdağ’a gelmiyor diye belli mahfiller tarafından bir propaganda pompalanıyor. Faik Öztrak’ın gücünden rahatsız oluyorlar. Rahatsız olmasınlar 12-0’ı yaptık, 6-0 yapacağız” dedi.