” Alın bunu çöpe atın, böyle bir oğlum yok ”

” Alın bunu çöpe atın, böyle bir oğlum yok ”

Yayınlama: 10.06.2015
238
A+
A-

 

'' Alın bunu çöpe atın, böyle bir oğlum yok ''

 

Tekirdağ’ın Çerkezköy İlçesi’nde sentetik uyuşturucu kullanan 30 yaşındaki H.O. ve 34 yaşındaki F.A. sokak ortasında baygın halde bulundu. H.O'yu o halde gören babası "Alın bunu çöpe atın, benim böyle bir oğlum yok" diyerek olay yerinden ayrıldı.


Olay, Yıldırım Beyazıt Mahallesi’nde meydana geldi. Sentetik uyuşturucu kullandıları belirlenen H.O. ve F.A., bir süre sonra sokak ortasında yığıldı. Bilinçlerini kaybeden iki kişiyi gören çevredekiler hemen polis ve sağlık ekiplerine haber verdi. Gelen sağlık ekipleri ilk müdahaleyi yaptı. Bu sırada olay yerine gelen H.O.’nun babası "Alın bunu çöplüğe atın. Benim böyle bir oğlum yok" diye tepki gösterdikten sonra ayrıldı.


"BEN SENİN ANNEN DEĞİLİM"


Sağlık ekiplerinin F.A.’ya müdahale ettiği sırada çevredekiler ise H.O.’yu yüzüne su serperek uyandırmaya çalıştı. Daha sonra olay yerine gelen H.O.’nun annesi ise "Ben senin annen değilim. Olmaz olsun öyle arkadaşlar" diyerek gözyaşı döktü. Üzüntülü anne ambulansa alınan oğlunun yanında hastaneye gitmek istedi. Ancak yanına binmesine izin verilmedi. Uyuşturucu komasına girdikleri tespit edilen H.O. ve F.A. iki ayrı ambulansla önce Çerkezköy Devlet Hastanesi’ne ardından da Çorlu’da bir hastaneye sevk edildi. H.O. ve F.A.’nın sağlık durumlarının ciddiyetini koruduğu belirtildi. Olayla ilgili başlatılan soruşturma devam ediyor.