Kadir Albayrak 10,557 Öğretmeni Unutmadı

Kadir Albayrak 10,557 Öğretmeni Unutmadı

Yayınlama: 25.11.2015
182
A+
A-

 

 

Kadir Albayrak 10,557 Öğretmeni Unutmadı

 

Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak 24 Kasım Öğretmenler Günü nedeniyle Tekirdağ ilinde hizmet eden 10,557 öğretmene hediye ulaştırdı.

 

<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/EofndbluS6k" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>


24 Kasım Öğretmenler günü ile ilgili bir mesaj yayınlayan Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak ‘’ Geleceğimizin güvencesi olan çocuklarımızın yetişmesinde büyük rol oynayan, onların geleceğe hazırlanmasını sağlayan, insanlığı aydınlık yarınlara taşıyan öğretmenlerimizin onur gününü kutlamanın heyecanı ve mutluluğu içerisindeyiz. Atatürk ilke ve devrimlerinin ışığında ülkemizin her köşesinde hizmetlerin en kutsalını yerine getiren öğretmenlerimiz önemli bir fedakarlık ve özveri örneği göstermektedir. Her şartta ve koşulda eğitmeyi ve öğretmeyi amaç olarak benimseyip, ülkemizi çağdaş uygarlık düzeyine çıkarma gayreti gösteren geleceğimizin mimarlarının gereken tüm saygı ve değeri hak ettikleri inancındayım.  Bu duygu ve düşüncelerle; başta Başöğretmenimiz Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere ebediyete intikal etmiş öğretmenlerimizi rahmetle ve şükranla anıyor, tüm öğretmenlerimizin Öğretmenler Günü’nü kutluyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum’’ dedi.

 

 

 

24 Kasım günü sabah saatlerinde ilçelerde ki okulları dolaşan kadir Albayrak sözleşmeli ve memur olan Tekirdağ’da görev 10,557 öğretmenin gününü unutmayarak kendilerine hediyelerini ulaştırdı.