AK Parti Tekirdağ İl Başkanlığı Aday Tanıtım Toplantısı Gerçekleştirdi.

AK Parti Tekirdağ İl Başkanlığı Aday Tanıtım Toplantısı Gerçekleştirdi.

Yayınlama: 20.04.2015
194
A+
A-

 

AK Parti Tekirdağ İl Başkanlığı Aday  Tanıtım Toplantısı Gerçekleştirdi.

 

AK Parti Tekirdağ İl Başkanlığı Aday  Tanıtım Toplantısı Gerçekleştirdi. Özdemirler Düğün salonunda gerçekleşen aday tanıtım toplantısına Seçim İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Şentop Katıldı.


<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/PLlqeN1mWtM" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

 

 

Tekirdağ'ın Süleymanpaşa ilçesinde AK Parti İl Başkanlığı tarafından organize edilen milletvekili aday tanıtım toplantısına katılım üst düzeyde oldu. Çevre ilçelerden gelen teşkilat mensupları salonu doldurdu. AK Parti'nin Milletvekili adayları katılımcıları salonun kapısında karşıladı. Toplantıya AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Seçim İşlerinden Sorumlu Başkan Mustafa Şentop katıldı. Toplantının açılış konuşmasını gerçekleştiren AK Parti Tekirdağ İl Başkanı Ahmet Akçay ''  Çok hızlı bir şekilde 7 haziran seçimlerine doğru gidiyoruz ve aşılması gereken, yapılması gerek bir çok şeyi yaptık ve bundan sonra milletimiz ile el ele omuz omuza olmak adına da bu akşam gerek çalışmaların ardından tespit edilen adaylarımızı tanıtmak içinde böyle bir toplantı tertip ettik.''

 

''TEKİRDAĞ'A AK PARTİ BAYRAĞI DİKECEĞİZ''

 

AK Parti 4. Sıra Milletvekili Adayı Eyüp Kanar 7 Haziran Genel Seçimlerinin AK Partinin seçimi olacağını belirterek; ''Bu dava ulu ve kutlu bir davadır, bu dava kıyamete kadar sürecektir. Biz bu sorumluluk ve bu bilinç ile hareket ediyoruz ve bugün burada aramızda olan kurucular kuruluna da kuruluştan gelen arkadaşlarımıza da tekrardan teşekkür ediyorum. Bizlere güvendiğiniz, bizleri bu noktalara getirdiğiniz, bu sorumluluğu yüklediğiniz içinde bütün teşkilat mensuplarımıza buradan tekrar teşekkür ediyorum. Önümüzde ki 7 haziran genel seçimleri Tekirdağ'a AK Parti bayrağını diktiğimiz, AK Partinin Tekirdağ'da birinci parti olduğu bir seçim olacaktır.'' dedi.

 

''12-0 GALİBİYETİ SONUN BAŞLANGICIDIR''

 

AK Parti Tekirdağ 3. Sıra Milletvekili Adayı Cumhuriyet Halk Partisine yüklendiği konuşmasında şunları belirtti. AKGÜN ;''  Yelken Rüzgarını aldı, okyanusa doğru ilerliyor, sizlere şunu belirtmek istiyorum. Sakın ola ki karamsar olmayın 3 milletvekilinde kalırız diye hesap yapmayın. Biz en yüksek sayıya burada Tekirdağ'da ulaşacağız, size söz veriyorum. Bunlar icraattan anlamaz, bunlar belediyeciliği bilmez ama şunu söylemek istiyorum. Bunların 12-0 galibiyeti sonun başlangıcı anlamına gelir.'' diyerek konuştu.

 

''AHMET ÜZGÜN'Ü ÜZGÜN OLMAKTAN KURTARACAĞIZ''

 

AK Parti 1. Sıra Tekirdağ Milletvekili Adayı Mustafa Yel ise 6. Sıra Milletvekili Adayı Ahmet Üzgün'e espri yaparak Tekirdağ'da AK Parti'nin 6 milletvekili çıkaracağını belirtti. YEL; '' Bu salonu dolduran kişilerin, sizlerin heyecanı yüreklerimize işliyor. Bu davanın uğurunda bizlerde sizlerle gece gündüz durmak bilmeden, 49 günümüz kaldı inşallah bu 49 günü de en iyi şekilde değerlendirerek zafere inşallah kavuşacağız. Ahmet Üzgün Arkadaşımızı Üzgün olmaktan kurtarıp onu da meclise götüreceğiz inşallah. Bu akşam böylesine güzel bir coşkuyu bize yaşattığınız için hepinizi sevgi ve saygıyla selamlıyorum.'' dedi.

 


''HİDAYETİ PARLAK BAŞLADIK NİHAYETİDE PARLAK OLACAK''

 

AK Parti Seçim İşlerinden Sorumlu Başkanı ve Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Şentop ; '' Seçimlere başlarken siyasi hareketler, otomobil yarışlarında yada at yarışlarında olduğu gibi start aldığında yavaş başlayıp hızlanan bir süreçte işlemiyor. Tam aksine bir top mermisinin atılışı gibi ilk başlangıçta ne kadar süratle çıkarsan o kadar hızlı neticeye ulaşır.   İlk çıkış hızı önemlidir. Bizim Ankara'da gerçekleştirdiğimiz toplantıyı izlediniz, Ankara'nın en büyük salonu içeride 15 bin kişi alıyor, dışarıda da 15 bin kişiye yakın insan vardı Türkiye'nin her tarafından geldi. 30 bin kişiye yakın bir kalabalıkla aday tanıtımı yaptık seçim beyannamemizi açıkladık. Bu muhteşem bir başlangıç. Önemli bir İslam Alimi derki '' Hidayeti Parlak olanın, Nihayeti de Parlak olur''  parlak bir hidayet yani başlangıç ile başladık, bu tabloda gösteriyor ki bu işin nihayeti de parlak olacak.'' dedi.

 

''CHP YENİ YENİ MİLLET DEMEYE BAŞLADI''

 

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Şentop CHP'nin açıkladığı seçim bildirgesine göndermelerde bulunarak; '' Cumhuriyet Halk Partisi Seçim Bildirisi açıkladı, Ankara ATO Kongre salonu, o salonda bizde zaman zaman küçük toplantılarımızı gerçekleştiriyoruz. O salonun alacağı insan sayısı taş çatlasa 3 bin kişidir. Yani bizim gerçekleştirdiğimiz toplantıda gelen insanların ancak 10/1 ini oraya toplamışlar, niye; korkuyorlar, milletten korkuyorlar halktan korkuyorlar. Yeni yeni zaten millet demeye başladılar. Bu seçimlerin sloganı burada göremedim ama '' Başkaları Söyler AK Parti Yapar'' slogan bu, buna milletimizin itibarı da tamdır. Tekirdağ'da bu tabloyu gördüm, takipte ediyoruz basından da inşallah Tekirdağ'da hedefimiz AK Parti birinci parti bunu sağlayacağız Tekirdağ'da'' diyerek sözlerini noktaladı.