Adım Adım Meclise Yürüyor

Adım Adım Meclise Yürüyor

Yayınlama: 21.05.2015
308
A+
A-

 

Adım Adım Meclise Yürüyor

 

CHP’nin genç ve dinamik Tekirdağ Milletvekili Adayı İlhami Aygun, seçim çalışmalarını dört koldan sürdürüyor. Bütün ilçelerde astığı ilginç pankartlarla ilgi odağı olan Aygun, gerçekleştirdiği ziyaretlerle de bu ilgiyi sıcak tutmayı başarıyor.

 

 


 

Aygun, her ziyaretinde coşkulu kalabalıklar tarafından karşılanıyor.Cumhuriyet Halk Partisi Milletvekili Adayı Ziraat Yüksek Mühendisi İlhami Özcan Aygun,farklı kişiliği ve ilginç propaganda tarzıyla Tekirdağ siyasetinde yıldızı en çok parlayan ve adından en çok söz ettiren isim olmayı başardı. Aygun, Tekirdağ’ın tamamını seçim bölgesi ve her vatandaşı kendi seçmeni olarak gördüğünü her fırsatta dile getiriyor.


PANKARTTAKİ YAZI OLAY OLDU


Aygun, Tekirdağ’ın her ilçesine astığı dev pankartlarda adının altına o ilçenin milletvekili adayı olduğunu belirten bir yazı yazarak pankartlara bakanın bir kez daha bakmasını sağlıyor ve en çok akılda kalan tanıtımı yapıyor. Bunun son örneği Marmara Ereğlisi’nde görülürken, Ereğlili vatandaşlar tarafından zekice hazırlanmış bu çalışma şaşkınlık ve takdirle karşılanıyor. Pankartları görenler, “İlçemizin milletvekili adayı olduğunu bu kadar net bir mesajla duyuran bir siyasetçi daha önce hiç görmemiştik. Bizi ve ilçemizi sahiplenen Aygun da bizim milletvekilimizdir. Sonuna kadar destekliyoruz,” şeklinde tepkilerini dile getiriyorlar.

 

 

 


HIZINA YETİŞEBİLEN YOK


Öte yandan, seçim çalışmaları kapsamında gerçekleştirdiği ziyaretlerini de sürdüren Aygun, Tekirdağ’ın her mahallesini ziyaret ederek hızına yetişilmesi zor bir kampanya yürütüyor. Tekirdağ’ın merkez ilçesi Süleymanpaşa’da, Ergene’de, Kapaklı’da, Çerkezköy ve Çorlu’da ziyaretler gerçekleştiren Aygun, Tekirdağ’da CHP iktidarının yükselerek sürdüğünü, yerelden başlayan iktidar yürüyüşünün artık Türkiye’de iktidara ulaşma zamanı olduğunu dile getiriyor.

 

 

 


“İKTİDARA YÜRÜYORUZ”


Aygun, “Cumhuriyet Halk Partisi’nin iktidar yürüyüşü önce Tekirdağ ve Trakya’da başlayacak dedik. Biz yerel seçimler öncesi de bunu söylemiştik ve 11 ilçemizle büyükşehri de alarak 12­-0 yaptık ve yerelde iktidar olduk. Şimdi sıra genelde iktidar olmaya geldi. Tekirdağ’dan başlayan iktidar yürüyüşümüz 7 Haziran’da Türkiye’de devam edecek. Biz de Cumhuriyet Halk Partisi’nin bir neferi olarak bu manzarayı gittiğimiz her yerde görüyor, hissediyoruz. Bu kalabalıklar bize daha ileriye gitmek için, daha çok insana dokunmak, daha çok çalışmak için enerji ve motivasyon veriyor,” açıklamasında bulundu.


 

 

HERKES ONU TAKİP EDİYOR


İlginç propaganda tarzı ve renkli kişiliği ile Tekirdağ’da her yaptığı olay olan Aygun, adeta tek başına Tekirdağ’ın siyasi gündemini belirleyen isim oldu. CHP’ye destek verenler kadar desteklemeyen vatandaşlar da Aygun’un bir sonraki eylemini merakla bekliyor ve çalışmalarını yakından takip ediyor