SAĞ SALİM BULUNDU…

SAĞ SALİM BULUNDU…

Yayınlama: 09.09.2013
428
A+
A-

 

ÖĞE'LERİN TORUNU ESKİŞEHİRDE BULUNDU

 

Tekirdağ’ın tanınmış iş adamalarından Ahmet Öge’nin torunu Gülce Alpaslan'dan uzun zamandır haber alınamıyordu. Sosyal medyada kızlarını arayan aileye ihbarlar yağmaya devam ediyordu.
Edinilen bilgilere göre; kaçırıldığı iddia edilen Ahmet Öge’nin torunu Gülce Alpaslan’ın jandarma güçlerinin yaptığı titiz çalışma sonucu tespit edilen Alpaslan ve yanındaki N.K jandarma güçlerinin polis ile ortaklaşa yaptığı bir çalışmalardan dolayı gidecek yerleri kalmadı en sonunda Dayısı Melih Öge’yi aradı ve adresini verdi. Verilen adrese giden jandarma ekipleri Gülce Alpaslan’ı alarak dayısı Melih Öge’ye teslim ettiler.


İstanbul da ikamet eden Sosyal medyada tanıştığı arkadaşı N.K tarafından kaçırılmış olabileceği konuşulan Gülce Alpaslan bulunması için sosyal medyadaki arkadaşı N.K üzerine yoğunlaşan emniyet güçleri, aslen Eskişehirli olan N.K ‘yı takip etmeye başladılar.

 

Takipler neticesinde Eskişehir de jandarma ekipleri tarafından 20 noktaya operasyon düzenlendi. Operasyonlar devam ederken Gülce Alpaslan’ın Tekirdağ daki dayısı Melih Öge’ye bulunduğu yeri telefonla bildirerek kendisini almasını istedi. Jandarma ekiplerine bilgi veren Dayısı Melih Öge’in verdiği adrese giden jandarma ekipleri Gülce Alpaslan’ı alarak dayısı Melih Öge’ye teslim ettiler. Gülce alpaslan dayısı Melih Öge ile birlikte Tekirdağ ‘a ailesine getirilmek üzere yola çıktı.


Kızlarının bulunması üzerine büyük mutluluk yaşayan aile bu süreçte yanlarında olan ve Gülce’nin bulunması için yoğun çaba gösteren başta jandarma ve tüm emniyet güçlerine teşekkür ettiler.