NKÜ Şenliğe Doydu

NKÜ Şenliğe Doydu

Yayınlama: 25.05.2013
162
A+
A-

NKÜ BAHAR ŞENLİKLERİ BAŞLADI

Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesinin geleneksel olarak düzenlediği Bahar Şenlikleri açılış töreniyle başladı

Namık Kemal Üniversitesi Dekanlık Binasındaki Atatürk Anıtı önünde gerçekleştirilen açılış törenine Tekirdağ Belediye Başkan Vekili Ali Kılıç’ın yanı sıra Rektör Pof. Dr. Osman Şimşek ile akademisyenler ve öğrenciler katıldı.

Atatürk Anıtına Rektör Şimşek tarafından çelenk koyulurken İstanbul Büyükşehir Belediye Bandosu ve Mehteranı ile Bulgaristan’ın Plovdiv Üniversitesinden gelen Halk Oyunları Ekibi de güzel bir gösteri yaptı. Açılış konuşmasını yapan Namık kemal Üniversitesi rektörü Prof. Dr. Osman Şimşek kaliteli eğitim için her türlü imkanların sağlandığını ve öğrencileri hayata en iyi şekilde hazırladıklarını söyledi.

İstanbul Büyükşehir Bandosu Şefi ile Mehteran şefine etkinliklere katkı sağladıkları için Belediye Başkan vekili Ali Kılıç ve Rektör Şimşek tarafından plaket verildi.

Arıca şenliklerin afiş tasarımını yapan öğrencilere de çeşitli hediyeler verildi. Şenlikler Üniversite kampüsünde hazırlanan şenlik alanında 3 gün boyunca devam edecek. Şenlikler kapsamında Gökçe ve Murat Dalkılıç konser verecek.