OLAYDAN SONRA KONULDU İDDİASI..

OLAYDAN SONRA KONULDU İDDİASI..

Yayınlama: 13.07.2015
313
A+
A-

OLAYDAN SONRA KONULDU İDDİASI..

 

Muratlı-B.Karıştıran Karayolu 10. Km’de iki kişinin hayatını kaybettiği korkunç kazanın perde arkasında skandal bir iddia ortaya atıldı.
           

Mıcırlara kapılan araçların zincirleme kaza yapması sonucu iki kişi yaşamını yitirmiş, iki kişi de yaralanmıştı. Kazanın hemen ardından olay yerine ve yakın yollara mıcırı ve azami hız limitini gösteren uyarı levhası monte edildiği öne sürüldü.
           

İddiaya göre, Ballıhoca Mahallesi sakinleri ise; “Kazadan yarım saat sonra karayollarının daha önceden koyması gereken ikaz levhaları bahse konu alana takılıyordu. Mahallemizden Muratlı-B.Karıştıran karayoluna dönerken yol kenarına levha monte edildiğini gördük. Kazanın hemen arkasından böyle bir çalışma yapılması dikkatimizi çekti” şeklinde konuştular.
           

Yüceer meclis gündemine taşıdı
           

CHP PM Üyesi Tekirdağ Milletvekili Candan Yüceer, ölüm yolunu meclis gündemine taşıyarak hesap sordu.Yolun mıcır silindirle ezilmeden ve uyarı levhaları konulmadan trafiğe açılmasının sorumlusu kimdir diye soran CHP’li Yüceer; “Dünyanın hiçbir yerinde böyle bir uygulama yok. Ölümler bağıra bağıra geldi” dedi.
 
Kaynak; Muratlı Hizmet gazetesi
 
 
.