KAZADAN YARA ALMADI. ARKADAN GELEN ARAÇLAR EZDİ

KAZADAN YARA ALMADI. ARKADAN GELEN ARAÇLAR EZDİ

Yayınlama: 04.05.2015
205
A+
A-

 

KAZADAN YARA ALMADI, ARKADAN GELEN 2 OTOMOBİLİN ALTINDA KALDI

 

Tekirdağ'ın Marmaraereğlisi Yeniçiftlik mevkiinde kaza yapan genç sürücü aracından inip otomobiline bakarken arkadan gelen 2 aracıncın çarpması ile hayatını kaybetti.


Meydana gelen talihsiz kazada 2 aracın çarpması sonucu feci şekilde can veren İbrahim Akgül,ün eşi ise cansız bedeni başında adeta nöbet tutarak gözyaşları içinde feryat etti.


BAKMAK İÇİN GERİ DÖNDÜ


İddiaya göre, brahim Akgül'ün (23) kullandığı 34 YGG 47 plakalı otomobil, lastiğinin patlaması sonucu bariyerlere çarparak küçük çaplı kaza geçirdi. Kazada İbrahim Akgül araçta bulunan yakınlarını yolda beklemeleri için yolun karşısında oturan Kudrettin Şahin'in evine bıraktı. Daha sonra Akgül, Metin Ufuk Aynalı ile birlikte kaza yaptığı aracının başına geldi.Aracın lastiğini kontrol etmeye çalıştıkları esnada yolda seyir halinde olan bir aracın İbrahim Akgül ve Metin Ufuk Aynalı'ya çarpması sonucu Akgül yol ortasına, Aynalı ise bariyer kısmına savruldu. Yol ortasına savrulan İbrahim Akgül'e yolda seyir halinde olan ikinci bir araç da çarparak feci şekilde yol ortasında ölmesine sebep oldu.