KASIM SAYISI CIKTI

KASIM SAYISI CIKTI

Yayınlama: 01.01.1970
228
A+
A-

 

 

Marmara Cadde Dergisi Genel Yayın Yönetmeni Gökhan CİVAN;

“Okuyucularımızdan Olumlu Tepkiler Alıyoruz”

 

Tekirdağ merkezli olarak Trakya bölgesine hitap eden ve en yüksek tiraja sahip olan Marmara CADDE dergisi yeni sayısı ile okuyucularıyla buluştu.

 

Tekirdağ, Edirne, Kırklareli ve İstanbul’da yayın yapan  Cadde Dergisi renkli içeriği ve tarafsız yayıncılık anlayışı ile yeni sayısını çıkardı. Genel  Yayın Yönetmeni Gökhan CİVAN; “Dergimiz her geçen gün daha iyiye gidiyor. Okuyucularımızdan aldığımız olumlu tepkiler yaptığımız işe daha çok sarılmamıza vesile oluyor. ” dedi.

 

Yerel seçimlerin yaklaşması ile birlikte seçmenlerin adaylar hakkında bilgi sahibi olması amacıyla yerel siyasetçilere yer verilen dergide Tekirdağ Belediye Başkanı Opr. Dr. Adem Dalgıç Tekirdağ’ın Dünü, Bugünü ve Yarının anlatırken,  Milliyetçi Hareket Partisi Süleymanpaşa Belediye Başkan Aday Adayı Av. Tümay Uncu  “Gelecekteki Tekirdağ” ı anlatarak Marmara Cadde dergisinin  sayfalarına  konuk oluyor.

 

Bu sayıda oyuncu manken İpek Tanrıyar yakaladığı başarıyı anlatırken, değişik bir tarz internette tıklanma rekorları kırarak  hayranlarını şaşırtan Cansever “Her Denshly” klibi hakkında bilinmeyenleri anlatıyor. Ünlü showmen Beyazıt Öztürk ile yaptıkları düetten sonra büyük başarı sağlayan Jilet Grubu ile çok özel röportaj sayfalarda yerini alırken, Halk Bilimci, Araştırmacı Yazar Yılmaz Hakan ÇEBİ “Ahirzaman” konulu söyleşiye yer verilmiş.

Röportajların yanı sıra moda, müzik, tarih ve araştırma yazılarının yer aldığı dergi  Gökhan Civan önderliğinde ve Mustafa Recep Kolcu editörlüğünde yeni sayısı ile okuyucularıyla buluşmayı bekliyor.