Kaybolan Kedisini Ararken Bakın Ne Buldu !

Kaybolan Kedisini Ararken Bakın Ne Buldu !

Yayınlama: 25.11.2014
229
A+
A-

 

Kaybolan Kedisini Ararken Bakın Ne Buldu !

 

Tekirdağ’da kaybolan kedisini aramak için Ortacami mahallesindeki bir metruk binaya giren F.D isimli kadın ikinci kata çıktığında bir cesetle karşılaştı. Olay yerine gelen polis ekipleri yaklaşık 20 gün önce öldüğü tahmin edilen cesedin 57 yaşındaki Cemil Ersoy’a ait olduğunu belirledi. 


Olay Tekirdağ’ın merkez ilçesi Süleymanpaşa Orta cami mahallesi Cengiz Topel meydanında oturan ve mahallede hayvan severliği ile tanınan F.D birkaç gün önce kaybolan kedisini aramasıyla ortaya çıktı. F.D kaybolan kedisini aramak için oturduğu evin yan tarafında boş olan metruk binaya girdi. Alt katta kedisinin bulamayan F.D ikinci kata çıktığında ağır bir koku ile karşılaştı. Etrafı kontrol ettiğinde ise odalardan birinde bir erkek cesedi gördü. Neye uğradığını şaşıran F.D durumu polise bildirdi. 


Olay yerine gelen Olay yeri inceleme ve cinayet bürosu ekipleri cesedin yaklaşık 20 gün önce öldüğü tahmin edilen 57 yaşındaki Cemil Ersoy’a ait olduğunu belirledi. Polis Ersoy’un Edirne’deki yakınlarına ulaşarak durumu bildirdi. Ersoy’un cesedi Cumhuriyet savcısının olay yerinde yaptığı incelemenin ardından kesin ölüm nedeninin belirlenmesi için İstanbul adli tıp kurumuna sevk etti. Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.