Hayrabolu İlçesinde 12 Kilometrelik Sathi Kaplama

Hayrabolu İlçesinde 12 Kilometrelik Sathi Kaplama

Yayınlama: 03.09.2021
280
A+
A-

İl genelinde yol yapım hizmetlerini kesintisiz bir şekilde sürdüren Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi, Hayrabolu ilçesine bağlı Subaşı, Cambazdere, Yörükler, Fahrioğlu ve Kemaller mahallelerinin bağlantı yollarında başlattığı sathi kaplama çalışmalarını tamamladı.

Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi Başkanlığı ekiplerince yürütülen çalışma kapsamında bahse konu mahallelerde toplamda 72 bin metrekare sathi kaplama çalışması gerçekleştirildi. 6 metre genişliğe ve 12 metre uzunluğa sahip yol, ekiplerin titiz çalışmaları sonucunda trafiğe uygun hale getirildi.

“KAPSAMLI BİR YOL YAPIM HAMLESİ BAŞLATTIK”

2021 yılının ilk 8 ayında yol yapım çalışmalarında büyük mesafe kat ettiklerini belirten Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, “İl genelinde kapsamlı bir yol yapım hamlesi başlattık ve bu doğrultuda 11 ilçemizde de önemli yolların yapımını tamamladık. Büyükşehir Belediyesi olarak halkımızın rahat ve güvenli ulaşım yapabilmeleri amacıyla bu çalışmalarımıza önümüzdeki süreçte de devam edeceğiz. Yapımını tamamladığımız yolların vatandaşlarımıza hayırlı olmasını diliyorum” dedi.