BİR BAŞKA OLUR BAŞKANIN ADAYLIĞI

BİR BAŞKA OLUR BAŞKANIN ADAYLIĞI

Yayınlama: 03.09.2013
245
A+
A-

 

 

ADEM DALGIÇ BKM'DE ADAY ADAYLIĞINI GÖRKEMLİ AÇIKLADI

 

Dalgıç, Tekirdağ Belediye Kültür Merkezi'nde aday adaylığını açıklamak için düzenlediği toplantıda, Tekirdağ'ın sevgi ve saygıyı hak ettiğini söyledi.


Dalgıç, Tekirdağ Belediye Kültür Merkezi'nde aday adaylığını açıkladı. Dalgıç'ın açıklama toplantısı diğer adayların aksine CHP İl bürosunda değil Belediye kültür merkezinde kalabalık bir katılımla yapıldı. Toplantıya Dalgıç'ın eşi, Annesi ve çocuklarıda katıldı. Oldukça duygusal bir konuşma yapan Adem Dalgıç, Başkanlığı süresince kendisi ile beraber hizmetlerde bulunan Belediye çalışanları ve Başkan yardımcılarına tek tek teşekkür etti. Dalgıç, Cezaevinde bulunan Başkan Yardımcılarınıda kast ederek" Gerçeklerin er yada geç ortaya çıkacağını ileri sürdü.

Tekirdağ'ın çalışan bir şehir olduğunu, çalışmamayı ve üretmemeyi, üretmeden konuşmayı hak etmediğini belirten Dalgıç, "Bu şehrin hak ettiği tek bir şey var, birbirimize sevgi ve saygı" dedi. Dalgıç'ın bu sözleri salondakiler tarafından alkış yağmuruna tutuldu.


Tekirdağ'ın seçimlere ilk kez büyükşehir olarak gireceğini anımsatan Dalgıç, büyükşehir yasasında bazı eksiklikler olduğunu ancak bunların da zamanla düzeleceğine inandığını vurguladı. 


Tekirdağ'ın, bir değişim sürecinden geçtiğini anlatan Dalgıç, "Çalışmalarımda hep insan odaklı oldum. İnsan sevgisi benim için vazgeçilmez bir unsurdur. İnsan odaklı çalışmak, insanın mutluluğunun temin edilmesi, vazgeçilmez unsur işte budur" diye konuştu. 


Toplantıya, belediye çalışanları ve partililer katıldı.