Erdoğan, Cüneyt Yüksel İçin Destek İstedi

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Şarköy’de Ticaret Bakanı Prof. Dr. Ömer Bolat’ın da katıldığı toplu iftar programına telefonla bağlanarak; “Cüneyt kardeşimizle, İnşallah yeni bir dönemi Tekirdağ’da başlatalım!” diyerek Tekirdağlılar’dan destek istedi.

Erdoğan, Cüneyt Yüksel İçin Destek İstedi

Yayınlama: 23.03.2024
114
A+
A-

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Şarköy’de Ticaret Bakanı Prof. Dr. Ömer Bolat’ın da katıldığı toplu iftar programına telefonla bağlanarak; “Cüneyt kardeşimizle, İnşallah yeni bir dönemi Tekirdağ’da başlatalım!diyerek Tekirdağlılar’dan destek istedi.

Ticaret Bakanı Prof. Dr. Sayın Ömer Bolat, Tekirdağ’da bir dizi ziyaret gerçekleştirerek, yerel esnaf ve iş insanlarıyla buluştu. AK Parti Tekirdağ İl Başkanı Ali Gümüş, Milletvekilleri Mestan Özcan, Çiğdem Koncagül ve Gökhan Diktaş’ın eşlik ettiği ziyaretlerde, Bakan Bolat, ilk olarak Süleymanpaşa ilçesindeki 100. Yıl Sanayi Sitesi esnafını ziyaret ederek, “hayırlı işler” dileklerinde bulundu.

Ardından, Malkara Organize Sanayi Bölgesi ziyareti kapsamında, ilçenin iş insanlarıyla bir araya gelen Bakan Bolat, ileriye dönük projeler ve iş birlikleri hakkında görüş alışverişinde bulundu. Malkara programının ardından Bakan Bolat ve beraberindeki heyet, iftar programı için Şarköy’e hareket etti.

İftar programının ardından gerçekleştirilen telefon bağlantısıyla Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Şarköy’deki vatandaşlara seslendi. Erdoğan, “İftarınız mübarek olsun. Allah tuttuğunuz oruçları kabul buyursun,” diyerek başladığı konuşmasında,  “Cüneyt Kardeşimizle inşallah yeni bir dönemi Tekirdağ’da başlatalım” diyerek, AK Parti Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Cüneyt Yüksel’e destek çağrısında bulundu ve 31 Mart seçimlerine kadar yoğun çalışma çağrısı yaptı.