Cüneyt Yüksel Tekirdağ’ı, Tekirdağ Cüneyt Yüksel’i Özlemiş

AK Parti Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Cüneyt Yüksel, Ankara dönüşü parti binası önünde coşkuyla karşılandı.

Cüneyt Yüksel Tekirdağ’ı, Tekirdağ Cüneyt Yüksel’i Özlemiş

Yayınlama: 20.01.2024
246
A+
A-

AK Parti Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Cüneyt Yüksel, Ankara dönüşü parti binası önünde coşkuyla karşılandı.

AK Parti Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Cüneyt Yüksel, genel merkezde ki görüşmelerinin ardından Tekirdağ’a dönerek seçim startını verdi. Ankara dönüşünde partililer tarafından İl Başkanlığı önünde coşkuyla karşılanan AK Parti Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Cüneyt Yüksel, meşaleler ve alkışlar eşliğinde kürsüye çıktı.

RECEP TAYYİP ERDOĞAN’A TEŞEKKÜR EDERİM

AK Parti Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Cüneyt Yüksel; ‘’En büyük teşekkürü hem aileme tabi ki başta, çok zor bir süreç geçirdik biliyorsunuz, imtihan dünyası çok detaylara girmeyeceğim. Ama bu ülkenin gerçekten kaderini değiştiren, bu milletin ufkunu farklı boyutlara taşıyan, bu milleti gerçekten Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün bize hedef gösterdiği muasır medeniyetler seviyesine çıkartmak için gece gündüz demeden on yıllardır çalışan Recep Tayyip Erdoğan’a şükranlarımı sunuyorum.’’ İfadelerini kullandı.

1 NİSAN GÜNÜ TEKİRDAĞ’I ALACAĞIZ

AK Parti Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Cüneyt Yüksel; ‘’Dün kendisinin üzerimde selamı kalmasın diye söylemek istiyorum. Tekirdağ’da ki tüm hemşerilerime selamlarımı ilet dedi, kendisine de bir söz verdim. Cumhurbaşkanım bana olan güveninizden dolayı size şükranlarımı sunuyorum. Size söz veriyorum Allah nasip ederse, 1 Nisan günü Tekirdağ Büyükşehir Belediyesini size armağan edeceğiz dedim. Allah inşallah sözümüzün altında bizi ezmez.’’ Şeklinde konuştu.

CÜNEYT YÜKSEL AYRIM YAPMAZ

AK Parti Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Cüneyt Yüksel; ‘’Biz Tekirdağ’da 11 ilçemizin her köşesinde, her mahallesinde, her sokağında gerçek belediyeciliğin izini bütün hemşerilerimize tattırmak istiyorum. Cüneyt Yüksel olarak 11 ilçemizde ki bütün hemşerilerimize buradan duyurmak istiyorum. Cüneyt Yüksel bilinir ki, Kürt, Türk, Alevi, Sünni ayrımı yapmaz. Cüneyt Yüksel oy verdi vermedi diye hizmet ayrımı yapmaz. Oy vermedi diye hizmet götürmemezlik yapmaz. Cüneyt Yüksel, Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün kurduğu CHP’li vatandaşların da belediye başkanıdır. Bilinir ki Cüneyt Yüksel, İYİ Partiye oy veren insanların da belediye başkanıdır.’’ Diyerek sözlerini noktaladı.

 

 

Kaynak: Ajans Tekirdağ