Yüksel, Ergene’ye Kalkınma Sözü Verdi

AK Parti Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Cüneyt Yüksel, Ergene’de yoğun bir ziyaret programı gerçekleştirdi.

Yüksel, Ergene’ye Kalkınma Sözü Verdi

Yayınlama: 02.02.2024
86
A+
A-

AK Parti Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Cüneyt Yüksel, Ergene’de yoğun bir ziyaret programı gerçekleştirdi.

“Tekirdağ İçin Gerçek Belediyecilik” ilkesiyle yola çıkan Yüksel, Ergene’de dernek ve kooperatiflerin başkan ve yönetimleriyle bir araya gelerek ilçenin gelişimine katkı sağlayacak projelerini anlattı.

Cumhur İttifakı’nın yöneticileriyle birlikte yapılan ziyaretlerde, Yüksel’in durakları arasında Ulaş Tarım Kredi Kooperatifi Başkanı Sn. Utku Akdeniz, Ulaş Spor Kulübü Başkanı Sn. Burak Saran, Avcılar Derneği Başkanı Sn. Çağlar Topçu, Erzurumlular Derneği Başkanı Sn. Yavuz Aras, Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi Başkanı Sn. Soner Er, Bulgaristan Göçmenleri Derneği Başkanı Sn. Veis Özgür ve Samsunlular Derneği Başkanı Sn. Şükrü Kırıkçı yer aldı.

Sohbet ortamında gerçekleşen nezaket ziyaretlerinde talep ve beklentileri dinleyen Başkan Adayı Yüksel, Ergene’nin ekonomik ve sosyal kalkınmasına ivme kazandıracak fikirlerini paylaştı.

Yüksel, “Her bir adımımızı, Ergene’mizin ve Tekirdağ’ımızın daha parlak bir geleceğe ulaşması adına atıyoruz. Buradayız, çünkü Ergene’mizi ve Tekirdağ’ımızı, değişim, gelişim ve dönüşümle daha da ileriye taşıyacak güçlü projelerimiz var.” dedi.

Ziyaret programının ardından Ergene ilçesinin muhtarlarıyla bir araya gelen Yüksel, ilçenin geleceğini şekillendirecek hedef ve stratejiler üzerine kapsamlı fikir alışverişinde bulundu.

Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Yüksel’in, Ergene’nin zengin kültürel mirasını ve sanayi potansiyelini ön plana çıkaracak vizyonu, ilçe sakinleri ve yerel yöneticiler tarafından büyük ilgi gördü.

Ergene ziyareti, Cüneyt Yüksel’in Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanlığına adaylığının sadece bir adaylık olmadığını, aynı zamanda ilçenin ve genel olarak Tekirdağ’ın geleceğine dair somut adımların müjdecisi olduğunu gösterdi.