Bağımsız Milletvekili Erdem Karaman İsyan Etti

Bağımsız Milletvekili Erdem Karaman İsyan Etti

Yayınlama: 10.06.2015
195
A+
A-

 

Bağımsız Milletvekili Erdem Karaman İsyan Etti

 

  7 Haziran Genel Seçimlerinde Tekirdağ'dan Bağımsız Milletvekili adayı olan Erdem Karaman   sosyal paylaşım sitesi Facebook üzerinden seçimler ile ilgili isyan etti.


  7 Haziran Genel Seçimlerinde Tekirdağ'dan bağımsız milletvekili adayı olan Erdem Karaman,   seçim sürecince Tekirdağ'da gezmedik ilçe ve mahalle bırakmayarak vatandaşlara Tekirdağ     için gerçekleştirmek istediği projeleri anlattı. 7 Haziran genel seçimlerinde 1882 oy alarak        meclise gitmeyi başaramayan Bağımsız Milletvekili Adayı Erdem Karaman sosyal medya    üzerinden oy pusulası ile ilgili isyan etti.


'' BANA DİYE BAĞIMSIZ TÜRKİYE PARTİSİNE ATMIŞLAR ''


Tekirdağ Bağımsız milletvekili adayı Erdem Karaman Sosyal paylaşım sitesi Facebook üzerinden yaptığı açıklamada, oy pusulasında sadece kendi adının yazdığını ve bağımsız aday yazmadığını belirten bir mesaj yayınladı. Karaman'ın yayınladığı o mesajda ''  Çok yanlış oldu çok. Ben bağımsız milletvekili adayıyım, benim pusula da ki yerimde '' Bağımsız Aday  '' yazmıyor, sadece Erdem Karaman yazıyor. Millet gelmiş bana oy atacağım diye Bağımsız Türkiye Partisine oy atmış. Bir de aynı pusula da iki oy kullanmış, hem AK Partiye oy vermiş hem bana yani oylarım çöpe gitti ama yinede 1882 sevenim varmış. Allah Razı Olsun '' ifadeleri içerdi.