BİNLERCE ARAÇLIK “SEVGİ ZİNCİRİ”

BİNLERCE ARAÇLIK “SEVGİ ZİNCİRİ”

Yayınlama: 25.03.2014
244
A+
A-

BİNLERCE ARAÇLIK “SEVGİ ZİNCİRİ” KONVOYU

 

 

AK Parti Tekirdağ İl SKM’nin düzenlemiş olduğu organizasyon doğrultusunda Süleymanpaşa İlçesinden Sultanköy’e kadar binlerce araçlık  “Sevgi Zinciri” Konvoyu oluşturuldu.


 

Saat : 14:00’da Malkara yolu üzerinde ki bir benzin istasyonunda toplanan Çevre yolu üzerinden Atatürk Orman Çiftliği önüne hareket etti.Burada araçlarını emniyet şeridine park ederek bekleyen Konvoy Çorlu Kavşağında ki konvoy ile birleşen araçlar Süleymanpaşa İlçesinden Sultanköy’e kadar binlerce araçlık bir konvoy oluşturdular. Süleymanpaşa ilçesinde başlayan dev araç konvoyu uzun bir süre boyunca emniyet şeridinde park halinde durarak Sevgi Zinciri oluşturdular. Oluşturulan bu sevgi zincirini AK Parti Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa YEL, Büyün ilçe belediye başkan adayları ile birlikte konvoya katılan tüm vatandaşları tek tek selamladı.


 

Yaklaşık olarak 3 buçuk saat süren Binlerce araçlık dev konvoy AK Parti Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa YEL’in vatandaşları selamlamasının ardından son buldu.