BAŞKAN GİBİ KARŞILANDI

BAŞKAN GİBİ KARŞILANDI

Yayınlama: 02.11.2013
269
A+
A-

 

BAŞKAN GİBİ KARŞILANDI

 

Tekirdağ'da uzun süredir ismi Süleymanpaşa Belediye Başkanlığı Adayı olarak geçen ve aktif olarak Tekirdağ'da inşaat sektöründe görev alan Cüneyt Yüksel Yoğun katılımın olduğu bir toplantıyla Süleymanpaşa Aday adaylığını açıkladı.


"BELEDİYE BAŞKANLIĞI GÜZEL BİR SÜREÇ"


AK Parti Tekirdağ İl Başkanlığında başkan gibi karşılanan ve yoğun katılımın olduğu adaylık açıklaması toplantısında konuşan Süleymanpaşa Belediye Başkanı Aday Adayı Cüneyt YÜKSEL “Belediye başkan aday adaylığı güzel bir süreç. Yaklaşık 1 aydır bununla ilgili aktif olarak çalışıyorum. İnsanların gönlüne girmeyi başarabilmişim ki bu kadar insan toplanmış. Bana büyüklerim derdi ki ‘Oğlum, büyüdükçe küçülmesini bilemezsen kalplere giremezsin. Elhamdülillah o kalplere girmişim. İyi ki varsınız.Bir buçuk senedir AK Parti Yönetim Kurulu Üyesiyim ve Sosyal İşler Başkan Yardımcılığı görevini yürütüyorum. Onlarca, yüzler aile ile hatırlı olduk. Hepsiyle birlikte kucaklaştık. Onlarla birlikte ağlayıp onlarla birlikte güldük. Ama en önemlisi onların mutluluğu ile mutlu olmayı başarabildik. En büyük güzelliği de benim için şuydu. Bütün dostlarıma arkadaşlarıma şunu söylüyorum. İnsanların mutluluğu ile mutlu olabiliyorsanız daha güzel bir mutluluk yaşayamazsınız. Bu mutluluğa sahip olabilmek için azimle çalışacağız."dedi.


"TEKİRDAĞ'I EVİMİN İÇİ GİBİ BİLİYORUM"


Adaylık Açıklamasını Yapan ve destekeleyenlerine seslenen Cüneyt Yüksel "Tekirdağlı bir kardeşiniz olarak yaklaşık 10 yıldır faaliyet gösteren bir inşaat şirketinin sahibiyim. Tekirdağ’ı adım adım geziyorum. Süleymanpaşa ilçesini artık evimin içi gibi biliyorum. Kendime bir görev addettim. Ben herkesin derdine ortak olabilecek, sorunlarına çözüm üretebilecek bir proje için bir hayal için bu yola çıkmak zorundayım. Kendime bir görev addettim ve bugün Süleymanlaşa Belediye Başkan Aday Adayı olarak karşınıza çıkıyorum. İnşallah bu belediye başkanlığı aday adaylığı sürecinde sizin desteğinizi göreceğimi biliyorum. Burada da buna şahit oldum. Bana biraz daha güç verdiniz." diyerek Süleymanpaşa belediye başkanlığı hakkında iddialı açıklamalarda bulundu.


"59 Proje ile Tekirdağ'ın Vizyonunu Değiştireceğiz"


Cüneyt Yüksel "Güzel projelerimiz var. 59 büyük proje ile geliyoruz. 59 büyük projeyi profesyonel bir ekiple birlikte çalışarak hazırlıyoruz. Allah izin verirse, adaylığımız nasip olursa, adaylığımız sürecinde bunları kitapçıklar halinde sizlere ulaştıracağız. Sizlerden dua istiyorum. Sizlerden destek istiyorum. Kalbimdeki sevgiyi duyguyu sizlere ne kadar aktarabildim bilmiyorum ama önce duanızı sonra da desteğinizi bekliyorum. İyi ki varsınız. Hepinizi saygı ve sevgiyle selamlıyorum.” diyerek dosyasını AK Parti Süleymanpaşa İlçe Başkanı Av. Emrah Tunca'ya teslim etti.Ajanstekirdağ.com olarak aylar öncesinden AK Partiden Büyükşehir Belediye Başkanı Aday Adayı olacak diye yazdığımız Mustafa YEL'in ardından bir doğru habercilik örneği daha. Aylar öncesinde yapmış olduğumuz çalışmalar ve anketler sonucu Tekirdağ halkının  büyük  oranda desteğini alarak anketlerimizde birinci olan Cüneyt Yüksel Geçtiğimiz gün AK Parti İl Başkanlığında Adaylık açıklaması yoğun katılım ile yaptı.